WWW: https://laserymedyczne.eu/
Dodano: 2022-08-28
Telefon: 531-200-732
Miejscowość: Zabrze
Adres: Nad Kanałem 3
Kod pocztowy: 41-800

Źródła:
https://laserymedyczne.eu/urzadzenia/pin-xl-vacum/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!RF frakcyjny mikroigłowy - kiedy warto wybrać?


Wybór urządzenia laserowego, zwłaszcza dla potrzeb medycyny estetycznej, to zawsze dobre rozwiązanie. Zabiegi przeprowadzane z użyciem tego rodzaju sprzętów cieszą się obecnie bardzo dużym i stale wzrastającym zainteresowaniem. Walory laserów powodują, że mają one przewagę nad innymi stosowanymi urządzeniami w wielu punktach, dlatego można spodziewać się, że zabiegi te będą z wolna wypierać inne.

Na zabiegi laserowe najczęściej stawiają osoby, które mają problemy trudne do zniwelowania innymi metodami. Choć medycyna estetyczna zna bardzo wiele zabiegów, jej możliwości są ograniczone - dopóki nie wkracza laser. Bardzo trudno jest na przykład pozbyć się podwójnego podbródka, ujędrnić skórę zamiast ją sztucznie napinać (zwłaszcza na ciele - maski i masaże mają ograniczone działanie) czy też zwalczać rozstępy. Ze wszystkimi tymi zadaniami dobre urządzenia laserowe są w stanie uporać się bez trudu.

Lasery pozwalają jednocześnie zachować naturalny wygląd. Wiele osób chce odmłodzenia, odchudzenia czy upiększenia w inny sposób, ale nie za cenę zmiany rysów twarzy, nienaturalnego napięcia skóry, blizn czy innych niepożądanych zjawisk. Cudowna moc laserów polega na tym, że dają spektakularne, ale jednocześnie naturalne efekty. Nie ma mowy o wypychaniu skóry czy bliznach, z takich zabiegów mogą zatem korzystać także te osoby, którym zależy na zachowaniu dawnego wyglądu - bądź chcą ukryć przez otoczeniem fakt, że korzystają z procedur upiększających.

Lasery warto też wybierać w innych przypadkach i z innych przyczyn. Ich wielką zaletą jest też fakt, że duża część z nich to sprzęty wielofunkcyjne. Zainwestowanie w jedną maszynę pozwala zatem wprowadzić do oferty gabinetu wiele różnych zabiegów. Przykładem takiego sprzętu z oferty firmy LM-INVEST, zajmującej się produkcją urządzeń laserowych, jest RF frakcyjny mikroigłowy. Warto go wybrać, chcąc zapewnić swym pacjentom wymienione wyżej efekty, a także pragnąc zainwestować w sprzęt pozwalający na przeprowadzanie różnych procedur.

Urządzenie to można wykorzystywać między innymi do silnego odmładzania, nie tylko twarzy, ale też wielu innych partii ciała, jak dłonie, dekolt czy szyja. Możliwy jest też głęboki lifting brzucha, przywracający zwiotczałej skórze napięcie. Inne możliwe zabiegi to redukcja rozstępów czy likwidacja cieni i obrzęków pod oczami.w pobliżu

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Katowice

SiApre

Dąbrowa Górnicza

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

Stary Broniszew