WWW: https://sowikoj.pl/
Dodano: 2022-08-25
Telefon:
Miejscowość: Gorzów Wielkopolski
Adres: Dąbroszyńska 58
Kod pocztowy: 66-400

Źródła:
https://sowikoj.pl/pl/p/Srebrny-Lancuszek-meski-KROLEWSKI-splot-4.5/7326
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bi%C5%BCuteria

Autor: Miłosz Krupa

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Łańcuszek królewski i inne sploty – który wybrać dla mężczyzny?


Obecnie coraz więcej mężczyzn decyduje się na noszenie biżuterii. Ten trend zauważyli projektanci i próbują stworzyć ciekawe, przyciągające wzrok ozdoby, które zadowolą wszystkich klientów. Na stronie internetowej sowikoj.pl konsumenci mogą nabyć piękne, eleganckie naszyjniki, pierścionki, bransoletki, kolczyki i wiele innych produktów wykonanych ze stali nierdzewnej, srebra i innych materiałów. Artykuły są dedykowane mężczyznom i kobietom.

Wśród popularnych naszyjników ze szlachetnych metali, które chętnie kupują panowie, znajduje się łańcuszek królewski. Splot bizantyjski jest dość specyficzny, ponieważ w przeciwieństwie do innych, w tym przypadku jedno ogniwo przechodzi przez co najmniej cztery kolejne. Aby podkreślić układ, jubilerzy często stosują ogniwa w różnych kolorach. Jest to opcja dla osób, które lubią przepych, ekstrawagancję. Warto zaznaczyć, że splot ma wiele różnych wariacji o przekroju okrągłym, kwadratowym czy prostokątnym. Naszyjniki są masywne, solidne, nie zaginają się, więc są idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią trwałość. W zależności od indywidualnych preferencji miłośnicy biżuterii mogą kupić łańcuszki lub bransoletki wykonane w tym stylu.

Zainteresowaniem wśród mężczyzn cieszy się również łańcuszek typu ankier, którego splot naśladuje łańcuch kotwicy. Model jest uniwersalny, można go nosić samodzielnie lub ozdobić dodatkowo zawieszką. Naszyjnik ma prostą budowę, składa się z owalnych lub kwadratowych ogniw ze spłaszczonymi i zaokrąglonymi rogami. Ze względu na popularność splot doczekał się wielu wariacji i występuje w kilku rozmiarach od drobnego, delikatnego łańcuszka do bardziej masywnych egzemplarzy. Produkt jest miękki, dobrze układa się na szyi.w pobliżu

Healthrepair

Gorzów Wielkopolski

Dźwigi Maciejewski

Szczaniec

Pro-Eco Karolina Kasprzak

Zielona Góra