WWW: https://vitalibera.pl
Dodano: 2022-08-22
Telefon: 538455505
Miejscowość: Warszawa
Adres: Zakamarek 39a
Kod pocztowy: 02-998

Źródła:
https://vitalibera.pl/detoksykacja/odtrucie-alkoholowe/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kto oferuje odtrucie alkoholowe w Warszawie?


Choć w miarę picia tolerancja organizmu na alkohol zwiększa się, nie zmienia to faktu, że jest to substancja stwarzająca wielkie zagrożenie dla organizmu, wywierająca na niego silny i negatywny wpływ. W alkoholu zawarte są liczne substancje toksyczne, których neutralizacją zajmuje się wątroba, ma on jednak wpływ na wszystkie organy wewnętrzne. Gdy przyjmuje się go w nadmiernych ilościach, co znają zwłaszcza alkoholicy wpadający w tzw. ciąg, można doprowadzić do sytuacji, w której organy przestają sobie radzić z metabolizmem alkoholu i dochodzi do zatrucia. Jest to stan poważnie zagrażający zdrowiu, może dojść na przykład do nieodwracalnego uszkodzenia wątroby, a także życiu.

Co można w takiej sytuacji zrobić? Oczywiście najlepiej byłoby sięgać po alkohol tylko przy specjalnych okazjach lub, mając tendencje do jego nadużywania, w ogóle się go wyrzec. Kiedy jednak już wpadło się w nałóg, droga jest tylko jedna - niezbędne jest otrzymanie fachowej pomocy. Samodzielnie praktycznie nie można sobie poradzić, a gdy doszło do zatrucia lub przynajmniej poważnego obciążenia organizmu przez alkohol niezbędne jest przeprowadzenie odtruwania. Proces ten ma na celu usunięcie z organizmu toksyn zawartych w alkoholu i wzmocnienie pacjenta. Odtrucie alkoholowe w Warszawie można przeprowadzić w prywatnym ośrodku Vita Libera, który bardzo dba o prywatność swych pacjentów.

Co ważne, detoks wykonywany jest zarówno w przypadku osób przyjmowanych na oddział, które chcą rozpocząć walkę z nałogiem w ramach terapii, jak i jako pomoc doraźna. Zgłoszenie się na detoksykację nie jest zatem tożsame ze zgłoszeniem chęci terapii. Często jednak jest to pierwszy krok do walki z nałogiem, ponieważ dopiero w takiej sytuacji uzależniony uświadamia sobie, jak wygląda jego życie.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa