WWW: https://drillteam.pl/
Dodano: 2022-07-22
Telefon: +48 722148498
Miejscowość: Gronowo Elbląskie
Adres: Nogat 19
Kod pocztowy: 82-335

Źródła:
https://drillteam.pl/services/gruntowa-pompa-ciepla/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pompa_ciep%C5%82a
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gruntowa pompa ciepła z sondami pionowymi - najważniejsze informacje


Sprawdzoną metodą na obniżenie rachunków za ogrzewanie, jest zakup gruntowej pompy głębinowej. To nowoczesne rozwiązanie, które nie szkodzi środowisku naturalnemu, dlatego znajduje zastosowanie wśród miłośników ekologii. Pompy nie emitują toksycznych związków do atmosfery i odznaczają się cichą pracą. Pobierają ciepło z głębi ziemi, co daje możliwość wykorzystywania go w celach grzewczych, w sezonie jesienno-zimowym. Nowoczesna gruntowa pompa ciepła z sondami pionowymi jest do nabycia na internetowej stronie drillteam.pl. Prowadzi ją przedsiębiorstwo proponujące sprawdzone sprzęty o doskonałych parametrach, które odnajdują się w każdym gospodarstwie domowym. Składają się one z wymienników ciepła, systemów dystrybucji oraz obudów.

Na zakup gruntowych pomp decydują się często właściciele dużych działek, poszukujący oszczędności. Na ich korzyść przemawia brak konieczności wykonywania odwiertów, co przekłada się na mniejsze koszty inwestycyjne. Specjaliści podejmujący się montażu mocują wymienniki poniżej granicy przemarzania, dlatego ryzyko problemów z dostarczaniem ciepła do obiektu jest równe zeru. Urządzenia te będą dobrym wyborem również dla posiadaczy mniejszych działek. Niekiedy bywają wyposażane w sondy geotermalne, przyjmujące kształt pionowych rur.

To, ile odwiertów będzie wymagała pompa, zależy od jej rodzaju oraz terenu, jakim dysponuje klient. Zazwyczaj ich liczba nie przekracza 5 czy 6. Urządzenia te wykorzystują energię odnawialną, pochodzącą z naturalnych surowców, które są niewyczerpane, czego nie można powiedzieć o innych rozwiązaniach dostępnych na rynku. Wyposażono je w parownik, będący czynnikiem chłodniczym, zawór dławiący, który zmniejsza ciśnienie oraz skraplacz.


w pobliżu

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "MEYER"

Nowina

Marta Subda Design

Olsztyn

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

Elbląg