WWW: https://krzysztofpyra.pl/
Dodano: 2022-07-21
Telefon: 691 507 825
Miejscowość: Lublin
Adres: Jaczewskiego 8
Kod pocztowy: 20-954

Źródła:
https://krzysztofpyra.pl/embolizacja-zylakow-powrozka-nasiennego

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Żylaki powrózka nasiennego - gzie przeprowadzić leczenie prywatnie?


Choroby męskich narządów rozrodczych mogą przybierać różne formy, od nowotworów po żylaki. Na szczęście leczenie, zwłaszcza nieprawidłowego poszerzenia naczyń żylnych, zwykle nie jest długotrwałe, a chory może w krótkim czasie powrócić do pełnej sprawności. Największym problemem jest ból odczuwalny zarówno w trakcie zabiegu, jak i podczas rekonwalescencji. Mając na względzie tego typu dyskomfort, wielu pacjentów borykających się na co dzień z żylakami powrózka nasiennego decyduje się na leczenie prywatne, z wykorzystaniem metody nieinwazyjnej (embolizacji).

Sposób jej przeprowadzenia można poznać, wchodząc na stronę krzysztofpyra.pl. Pod podanym linkiem przedstawia się radiolog zabiegowy, który również przyjmuje zapisy na wykonanie tego rodzaju zabiegu. Koszt takiego świadczenia nie jest refundowany przez NFZ.

Według przedstawionych publikacji embolizacja żylaków powrózka nasiennego jest znacznie szybsza niż tradycyjny zabieg, przeprowadzany po narkozą. Krótszy jest także czas, podczas którego pacjent odczuwa ból. Aby mimo wszystko zniwelować nieprzyjemne odczucia, zaleca się stosowanie odpowiednich leków oraz okładanie miejsca po zabiegu lodem. Dzięki temu łatwo pozbyć się także opuchlizny, będącej naturalną konsekwencją interwencji lekarskiej.

Problem żylaków dotyczy nie tylko mężczyzn. Na tego rodzaju chorobę zapadają także kobiety. W przypadku pań poszerzenie naczyń żylnych, będące patologią, występuje w rejonie przymacicza. Jeśli podczas badania ultrasonograficznego taka nieprawidłowość zostanie stwierdzona, pacjentka może również zgłosić się na embolizację. 

Nie warto odkładać decyzji o podjęciu leczenia i o poddaniu się zabiegowi. Można dzięki temu szybciej i na długi czas pozbyć się krępującego problemu oraz odzyskać pewność siebie (zwłaszcza w przypadku panów). Terapia jest zalecana w szczególności osobom, które planują rozpocząć starania o powiększenie rodziny. Żylaki mogą w znaczący sposób wpływać chociażby na jakość nasienia, przez co starania o dziecko trwają dłużej.w pobliżu

Gabinet Medycyny Estetycznej

Lublin

Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne

Lublin

Yasumi Chełm

Chełm