WWW: https://joga-online.pl/
Dodano: 2022-06-20
Telefon:
Miejscowość: Warszawa
Adres: Romualda Mielczarskiego 1
Kod pocztowy: 02-798

Źródła:
https://joga-online.pl/


Autor: Lidia Lis

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Szkoła jogi - jakie zajęcia oferuje?


Bezsenność, pogorszone samopoczucie, niechęć do kontaktu z innymi ludźmi to objawy, które utrudniają codzienne funkcjonowanie. Przyczyną takiego stanu rzeczy często jest nieodpowiednia porcja odpoczynku, nadmiar obowiązków, a także duży stres. Ważne jest, by zadbać o siebie, znaleźć czas na relaks. Nie należy zapominać o zbilansowanej diecie, która powinna być odżywcza, bogata w witaminy i minerały. Ma ona ogromny wpływ na samopoczucie oraz zdrowie. Bardzo ważna jest również aktywność fizyczna, która sprzyja wydzielaniu endorfin. Hormony szczęścia rozluźniają, działają uspokajająco i sprawiają, że człowiek jest optymistycznie nastawiony do świata. 

Oferta dostępna na stronie internetowej joga-online.pl jest skierowana do osób, które chcą zacząć praktykować jogę. Można tutaj znaleźć różnorodne ćwiczenia online. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Nie zabraknie tu planów treningowych dla kobiet w ciąży, ludzi zmagających się z bólem pleców, a także innymi nieprawidłowościami. Szkoła jogi jest miejscem, gdzie kursanci mogą spróbować swoich sił w różnych treningach. Yin Joga oddziałuje na ścięgna, kości, stawy. Wzmacnia mięśnie bioder, miednicy i dolnej części kręgosłupa. Stymuluje funkcjonowanie układu immunologicznego, uczy cierpliwości, zwiększa świadomość ciała. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które są narażone na duży stres. Zmniejsza bóle pleców i wspomaga leczenie wad postawy. 

Wielu klientów decyduje się również na jogę relaksacyjną, która może wykonywana zarówno rano, jak i wieczorem. Pomocna jest także medytacja, która korzystnie wpływa na koncentrację, poprawia funkcje poznawcze, usprawnia pracę układu nerwowego. Wycisza umysł i przywraca równowagę wewnętrzną. Można tu również spróbować swoich sił w jodze hormonalnej. Ćwiczenia, świadomy oddech i relaksacja pobudzają organy odpowiedzialne za wydzielanie estrogenu. Dzięki temu można pozbyć się nieprawidłowości, takich jak pogorszone samopoczucie, spadek libido czy  nieregularne miesiączki. w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa