WWW: http://sklep.epitrade.pl/
Dodano: 2022-06-18
Telefon: +48 737 480 770
Miejscowość: Kamień
Adres: Bursztynowa 7
Kod pocztowy: 55-095

Źródła:
http://sklep.epitrade.pl/pl/c/Szalunki-scienne/19

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czym cechują się gotowe lekkie szalunki?


Szukając dystrybutora wysokiej jakości sprzętu gwarantującego komfortową pracę na wysokości, warto zapoznać się z ofertą firmy specjalizującej się w sprzedaży rusztowań fasadowych oraz modułowych dostępnych w różnych rodzajach i od wielu producentów. Są to produkty najwyższej jakości, cechujące się odpornością na warunki pogodowe i środowiskowe, jak również na uszkodzenia mechaniczne. Wykonane są z doskonałej jakości materiałów, dlatego gwarantują wieloletnie użytkowanie.

Asortyment obejmuje gotowe rozwiązania, jak również pojedyncze elementy. Są to produkty tak pomyślane, aby z łatwością można je było montować i demontować. Nie sprawiają też problemu w transporcie, ponieważ są dość lekkie. Niektóre z nich można wykorzystywać na zewnątrz oraz do prac remontowych i konserwatorskich wewnątrz budynków. Sprawdzą się na budowach i w wielu gałęziach przemysłu.

Poza rusztowaniami asortyment obejmuje też szalunki lekkie ze średniej wielkości płyt, wykorzystywane przy niskich fundamentach i przy fasadach. Wykonane są z wysokogatunkowej sklejki, solidnej i odpornej na zgniatanie. Można je wykorzystywać także przy formowaniu cokołów, szybów windowych czy murów oporowych. Dostępne są nie tylko same płyty, ale i wszystkie inne elementy, gwarantujące łatwe i szybkie wykonanie szalunku, takie jak zamki i ściągi szalunkowe.

Klienci mający problem z wyborem odpowiedniego sprzętu mogą zwrócić się do specjalistów zatrudnionych w sklepie z linku epitrade.pl, którzy doskonale znają asortyment i mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży takiego asortymentu. Przedsiębiorstwo to szybko realizuje wszystkie zamówienia, dostarczając zakupione elementy do nabywców z całego kraju, a nawet w całej Unii Europejskiej.w pobliżu

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Łódź

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Wrocław

Modelim - Projektant wnętrz Irmina Szews

Bydgoszcz