WWW: http://www.redtiger.com.pl/
Dodano: 2022-05-09
Telefon: 502 080 063
Miejscowość: Warszawa
Adres: Smolna 30
Kod pocztowy: 00-375

Źródła:
http://www.redtiger.com.pl/boks/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gdzie w centrum Warszawy można trenować boks?


Sztuki walki stają się coraz popularniejsze wśród mężczyzn, kobiet, a nawet dzieci. Najważniejsze, aby wybrać odpowiednią szkołę, w której pracują doświadczeni i utalentowani trenerzy, podchodzący do adeptów indywidualnie. Ponadto zajęcia powinny być dostosowane do wieku oraz umiejętności każdego z kursantów. Największym zainteresowaniem cieszy się boks, który pozwala wyrzeźbić ciało oraz zwiększyć wytrzymałość organizmu. Ponadto podczas treningów każdy z podopiecznych uczy się, w jaki sposób panować nad agresją i pozbyć się stresu. Tak naprawdę tego rodzaju sport jest odpowiedni dla każdego. Boks uczy również koncentracji i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Oczywiście zwiększa się także pewność siebie danej osoby, co przekłada się na relacje z innymi. Niejednokrotnie trener zostaje mentorem podopiecznych, a treningi boksu odmieniają dotychczasowe podejście do życia.

W centrum Warszawy treningi boksu odbywają się w klubie REDTIGER. Marka działa na rynku już od kilkudziesięciu lat i zatrudnia doświadczonych trenerów mających na swoim koncie liczne sukcesy w sporcie. Osoby zainteresowane mogą zapisać się online na kurs dla początkujących lub nieco bardziej doświadczonych bokserów. Dotychczasowi podopieczni zdobyli już kilkaset złotych medali podczas krajowych i zagranicznych zawodów. Jest to potwierdzeniem wysokiego poziomu nauczania. Zajęcia prowadzone są w godzinach wieczornych, co pozwala pogodzić codzienne obowiązki z nową pasją. Na stronie zamieszczono szczegółowy grafik oraz obowiązujący cennik. Warto wspomnieć, że poza boksem w warszawskim klubie organizowane są zajęcia z innych sztuk walki. Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą więc zapisać się na lekcje z:

  • kung fu,
  • kickboxingu,
  • muay thai,
  • samoobrony dla kobiet,
  • tai chi,
  • samoobrony taktycznej.

Ponadto w klubie działa Szkoła Miecza i Wachlarza (jako jedna z nielicznych na terenie Europy). Uczestnicy tego rodzaju zajęć poznają podstawowe techniki władania mieczem i wachlarzem. Kurs jest skierowany dla osób, które ukończyły 14. rok życia. Proponowane treningi sztuk walki są przeznaczone niemal dla każdego - bez względu na to, czy zajęcia mają być jedynie odskocznią od codzienności, czy też życiową pasją, co przekłada się na chęć udziału w różnego rodzaju zawodach sportowych i stałym udoskonalaniu umiejętności.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa