WWW: https://pozamykaj.pl/
Dodano: 2022-05-16
Telefon: 518 688 356
Miejscowość: Leszno
Adres: Grunwaldzka 69
Kod pocztowy: 64-100

Źródła:
https://pozamykaj.pl/60-zamki-na-kod-lub-karte

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zamek szyfrowy z czytnikiem i jego zastosowanie


Istnieje wiele różnych sposobów na zabezpieczenie sejfu, pomieszczenia czy innej przestrzeni. Można z nimi zapoznać się na stronie internetowej firmy Pozamykaj. Specjalizuje się ona w systemach jednego klucza, a także w zamkach i w wkładkach zabezpieczających. Do wyboru jest również zamek szyfrowy z czytnikiem, który stanowi jedną z najczęściej wybieranych opcji. To wygodne, niepotrzebujące użycia kluczyka rozwiązanie. Wystarczy wpisać odpowiednią kombinację cyfr, aby dostać się do środka. Dla większego bezpieczeństwa zamek szyfrowy wyposażony w czytnik może być uzupełniony o zamek na klucz. Wówczas oba zamki muszą być odblokowane jednocześnie. Takie rozwiązanie stosowane jest nie tylko w domach, ale również w firmach, gdzie jeden z pracowników ma dostęp do klucza, drugi z kolei zna kod. W ten sposób nie mogą oni samodzielnie dostać się do środka. Innym rozwiązaniem są dwa zamki szyfrowe elektroniczne. Najczęściej takie kombinacje są produkowane w wersji przekręconej, aby możliwe było wygodne odblokowanie najpierw jednego zamka, a następnie kolejnego.

Kolejna opcja to zamki działające za pomocą czytnika kart lub breloków zbliżeniowych. Są one szczególnie często stosowane w pensjonatach i hotelach. Z powodzeniem zastępują klasyczne klucze, a przy tym są o wiele wygodniejsze w użyciu. Pozwalają zabezpieczać zarówno pojedyncze pomieszczenia, jak i całe budynki. Zamki powstają w taki sposób, aby były odporne na zanieczyszczenia, kurz oraz wilgoć. Tego typu rozwiązania można bardzo łatwo zainstalować, a przy tym nie odznaczają się one zbyt wygórowaną ceną. Z kolei tradycyjne zamki elektroniczne znajdują zastosowanie także w gabinetach lekarskich, magazynach, serwerowniach oraz bankach.

Coraz więcej osób decyduje się na zabezpieczenie swojego domu za pomocą zamka szyfrowego. Decyduje o tym rosnąca dostępność tego typu rozwiązań, a także zmniejszająca się cena. Przed wyborem określonego zamka warto skonsultować się z ekspertami, czyli firma zajmująca się sprzedażą tego typu systemów. Dzięki temu łatwiej znaleźć produkt dostosowany do indywidualnych oczekiwań. Wspomniana wcześniej firma zatrudnia prawdziwych fachowców, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Prowadzi także zapisy na newsletter, aby klienci byli na bieżąco z nowymi usługami wprowadzanymi do oferty.w pobliżu

Gabinet Stomatologiczny Dent

Poznań

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna

Ratajewski Domy Szkieletowe

Rydzyna