WWW: https://jeziorek-dziubek.pl/
Dodano: 2022-05-05
Telefon: 608 442 551
Miejscowość: Medynia Głogowska
Adres: Medynia Łańcucka 207
Kod pocztowy: 37-126

Źródła:
https://jeziorek-dziubek.pl/wynajem-maszyn.php

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jaka firma prowadzi w Rzeszowie wynajem maszyn budowlanych?


Przymierzając się do dużej inwestycji budowlanej, wymagającej mnóstwa sprzętu związanego z przygotowaniem terenu pod budowę, warto skorzystać z oferty przedsiębiorstwa dostępnego na stronie jeziorek-dziubek.pl.

Jest to firma działająca w branży od wielu lat, mogąca zaoferować różne usługi, począwszy od wykonania prac wyburzeniowych i uprzątnięcia terenu po wynajem maszyn budowlanych dla klientów z Rzeszowa, Łańcuta i innych miejscowości województwa podkarpackiego i małopolskiego. Przedsiębiorstwo to najczęściej współpracuje z klientami z tych województw, chociaż przy dużych zleceniach chętnie podejmuje się wykonania rozmaitych prac w innych regionach Polski. Dysponuje specjalistycznym sprzętem, wśród którego można znaleźć takie maszyny jak:

  • wozidła technologiczne,
  • koparki,
  • spycharki,
  • wywrotki,
  • walce,

a także sprzęt dostosowany do prac wyburzeniowych. Ma bogaty asortyment pojazdów renomowanych marek. Są tam dostępne pojazdy tak znanych producentów, jak Volvo, Komatsu, Caterpillar, Hitachi czy Mercedes.

Wszystkie urządzenia są utrzymane w doskonałym stanie technicznym i dostępne w różnej masie całkowitej, dlatego z pewnością każdy klient bez problemu znajdzie taki sprzęt, który sprosta jego oczekiwaniom. Są to pojazdy do zadań specjalnych, przygotowane do prac wykonywanych w najtrudniejszych warunkach.

Przedsiębiorstwo to nie tylko wynajmuje maszyny, ale także wykonuje różne prace, na przykład takie jak roboty ziemne. Wśród nich można wymienić takie usługi jak niwelacja i regulacja terenu oraz wykopy np. pod akweny, ale także pod takie inwestycje jak drogi, parkingi, chodniki itp. Wykonuje też wykopy pod budynki mieszkalne, gospodarcze, biurowe czy przemysłowe.

Należy również wspomnieć, że firma ma kilka kopalń, w których wydobywa różne rodzaje piasku i żwiru, dlatego może dostarczyć na każdą budowę odpowiednią ilość piasku nasypowego, płukanego, żwiru drobnego i grubego, jak również pospółki oraz gruzu kruszonego. Jest to wszechstronna firma, która może być pomocna na terenie każdej budowy.


w pobliżu

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rzeszów

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Rzeszów

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Rzeszów