WWW: https://wyoming.com.pl
Dodano: 2022-04-10
Telefon: +48 22 128 49 19
Miejscowość: Cheyenne
Adres: Carey Avenue 2120
Kod pocztowy: 82-001

Źródła:
https://wyoming.com.pl/faq





Wystaw Komentarz





Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!



Gdzie przedsiębiorcy płacą niższe podatki: w stanie Wyoming czy Delaware?


Przedsiębiorcy przenoszą swoją działalność za granicę, chcąc w ten sposób obniżyć koszty prowadzenia biznesu. Dosyć często wybierają USA, które słyną z liberalnych przepisów gospodarczych, ochrony własności i niskich podatków. Warto jednak wiedzieć, że w poszczególnych stanach obowiązuje inne prawo, co przekłada się na prowadzoną działalność gospodarczą, w tym płacone podatki.

Dlatego warto skorzystać z profesjonalnego pośrednika, który doradzi, gdzie najlepiej zarejestrować firmę. Kancelaria, z której ofertą można zapoznać się na stronie wyoming.com.pl, zajmuje się doradztwem gospodarczym i zakładaniem spółek w USA. Jej pracownicy na bieżąco śledzą zmiany w prawie zarówno polskim, jak i amerykańskim, dlatego doskonale wiedzą, gdzie najlepiej założyć firmę.  W stanie Delaware przedsiębiorcy płacą niskie podatki, jednak wbrew obiegowym opiniom nie jest to najtańsze miejsce do prowadzenie biznesu. Zdecydowanie korzystniej wypada Wyoming. Założenie spółki w formie LLC w tym raju podatkowym ma następujące zalety:

  • brak obowiązkowych składek ubezpieczenie społeczne,
  • korzystne opodatkowanie,
  • anonimowość wspólników,
  • zabezpieczenie majątku przed konfiskatą,
  • zwolnienie z prowadzenia księgowości po stronie amerykańskiej.

Wszystkimi sprawami związanymi z rejestracją firmy zajmuje się korespondencyjnie kancelaria. Jej pracownicy dokładnie analizują sytuację przedsiębiorcy i wybierają dla niego najlepszy model biznesowy. Eksperci przygotowują również niezbędne dokumenty oraz rejestrują spółkę w rejestrze stanowym,  który jest odpowiednikiem polskiego KRS. Nadanie i otrzymanie numeru podatnika następuje przez internet lub pocztą tradycyjną. Przedsiębiorca nie musi fizycznie przebywać na terenie Stanów Zjednoczonych.


w pobliżu

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Bulgaria Street

Burgas

Bulgaria Street

Burgas