WWW: https://profinvest.pl
Dodano: 2022-04-09
Telefon: 530377717
Miejscowość: Szczecin
Adres: Reduty Ordona 56
Kod pocztowy: 71-202

Źródła:
https://profinvest.pl/skup-nieruchomosci-z-udzialami/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Na czym polega skup części udziałów w nieruchomościach w Szczecinie i innych miastach?


Zarządzanie majątkiem w pojedynkę jest najprostsze, jednak problem pojawia się wtedy, gdy dana osoba ma do czynienia ze współwłasnością lokalu. Powstaje ona na skutek otrzymania nieruchomości w spadku, co generuje koszty związane z koniecznością płacenia podatków, opłacaniem ubezpieczenia czy przeprowadzaniem remontu. Dzierżawa lub wynajęcie kłopotliwego obiektu nie należy do najprostszych zadań, dlatego część osób rozgląda się za innymi rozwiązaniami. Są one pomocne wtedy, gdy pozostali właściciele nie planują sprzedaży budynku.

Innymi słowy, współwłasność to sytuacja, w której prawo do lokalu przysługuje kilku osobom jednocześnie. Jego sprzedaż bywa problematyczna, ponieważ mało który nabywca chce dzielić go z obcymi ludźmi. Z tego powodu niektórzy rozważają podjęcie współpracy ze skupem nieruchomości, który bywa mylony ze zwykłym biurem. Warto więc wiedzieć, że biuro nieruchomości to pośrednik pobierający prowizję, co wydłuża czas sprzedaży. Natomiast klienci skupu nie martwią się o dodatkowe opłaty i otrzymują gotówkę lub przelew jeszcze tego samego dnia. Pracownicy tego typu firm są zainteresowani zakupem budynków różnych typów, takich jak mieszkania, domy jednorodzinne lub szeregowe, działki, kamienice czy lokale usługowe.

Przedsiębiorstwo warte uwagi prowadzi stronę profinvest.pl, na której udostępnia ofertę. Skup części udziałów w nieruchomościach ma miejsce w Szczecinie i jest poprzedzone podpisaniem umowy, w której zawarto szczegóły transakcji. Firma odkupuje udziały w mieszkaniach ze spółdzielczo-własnościowym prawem do lokalu oraz obiektów będących odrębną własnością. Kontaktują się z nią także osoby prowadzące pensjonaty, hotele czy restauracje. Usługi te nie wiążą się z żadnym ryzykiem ani stratami.

Transakcje są obsługiwane ze środków własnych, dzięki czemu zainteresowani otrzymują ustaloną kwotę tuż po podpisaniu aktu w biurze notarialnym. Rozwiązanie to jest rekomendowane osobom, którym zależy na czasie oraz chcącym uniknąć czasochłonnych i niekiedy też problematycznych formalności. Skup działa na prostych i przejrzystych zasadach, dlatego klienci czują się bezpiecznie. Pierwszym etapem współpracy jest skontaktowanie się z jego przedstawicielem, który uda się pod wskazany adres w celu stworzenia opisu nieruchomości oraz dokumentacji zdjęciowej, niezbędnej podczas przygotowywania wyceny.w pobliżu

Galeria Stolarki

Szczecin

Salon Jubilerski Virago

Szczecin

PROMOHOUSE – NIERUCHOMOŚCI MIĘDZYZDROJE

Międzyzdroje