WWW: https://profinvest.pl
Dodano: 2022-04-08
Telefon: 530377717
Miejscowość: Szczecin
Adres: Reduty Ordona 56
Kod pocztowy: 71-202

Źródła:
https://profinvest.pl/skup-nieruchomosci-z-udzialami/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Skup części udziałów w nieruchomościach w Szczecinie - co można zyskać?


Często nieruchomość, taka jak dom czy mieszkanie, stanowi własność jednej osoby, co sprawia, że zarządzanie nią jest łatwe. Czasami jednak zdarzają się nieco bardziej skomplikowane sytuacje, w których kilku współwłaścicieli nie potrafi dojść do porozumienia. Rozwiązaniem takiego problemu jest skup części udziałów w nieruchomościach w Szczecinie, o którym można przeczytać więcej pod adresem profinvest.pl. Witrynę prowadzi przedsiębiorstwo zapewniające uczciwe ceny oraz brak ukrytych kosztów. Zazwyczaj współwłasność obiektu wiąże się z otrzymaniem go w spadku po zmarłym krewnym. Uzyskanie zgody na sprzedaż od wszystkich współwłaścicieli bywa trudne, natomiast podział jest kosztowny, co sprawia, że usługi tej firmy są chętnie brane pod uwagę.

 

Propozycja ta przypadnie do gustu osobom potrzebującym szybkiego zastrzyku gotówki, która bardzo często wypłacana jest od ręki. Podstawą w tym przypadku jest jedynie posiadanie kompletu dokumentów, niezbędnych do przygotowania umowy notarialnej. Najczęściej z przedstawicielami przedsiębiorstwa kontaktują się współwłaściciele, którzy otrzymali nieruchomości w spadku i nie chcą inwestować w ich remont. Zwykła sprzedaż udziałów bywa uciążliwa i czasochłonna, ponieważ rzadko który nabywca chce być jednym ze współwłaścicieli, dlatego wsparcie tej firmy jest przydatne. Jej przedstawiciele biorą na siebie ryzyko związane z trudną odsprzedażą w przyszłości.

 

Klienci przedsiębiorstwa nie ponoszą żadnego ryzyka. Zamiast tego otrzymują pieniądze tuż po podpisaniu umowy, w której zawarto szczegóły transakcji. Często zdarza się, że tego typu firmy wypłacają część kwoty w formie zaliczki jeszcze przed udaniem się do biura notarialnego. Są one zainteresowane udziałami lokali użytkowych, mieszkań, domów, gospodarstw rolnych, pensjonatów, hoteli oraz działek inwestycyjnych lub budowlanych. Opisywane usługi dają szansę uwolnienia się od obowiązków spoczywających na właścicielach nieruchomości, na które składa się między innymi opłacanie czynszu czy ubezpieczenia.

 

Oferta skupu jest kierowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców planujących sprzedać udziały. Pierwszy kontakt polega na umówieniu się na termin wizyty, podczas której zostanie przeprowadzona inspekcja obiektu oraz wycena. W momencie jej zaakceptowania klienci udają się na wizytę u notariusza w celu sfinalizowania transakcji.

 

 w pobliżu

Galeria Stolarki

Szczecin

Salon Jubilerski Virago

Szczecin

PROMOHOUSE – NIERUCHOMOŚCI MIĘDZYZDROJE

Międzyzdroje