WWW: https://eventomat.pl/
Dodano: 2022-04-08
Telefon: 22 400 16 23
Miejscowość: Warszawa
Adres: Kazimierzowska 25
Kod pocztowy: 02-572

Źródła:
https://eventomat.pl/oferta/akcesoria/wynajem-szatni-i-wieszakow/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Gdzie w stolicy jest firma prowadząca wynajem szatni?


Organizacja dużego wydarzenia firmowego czy prywatnego wymaga wielu przygotowań. Trzeba przemyśleć mnóstwo spraw, takich na przykład jak termin, miejsce oraz charakter. Jeśli wydarzenie ma się odbyć w okresie, kiedy pogoda nie jest sprzyjająca, należy pomyśleć +nie tylko o stołach i krzesłach, ale także o szatni.

Od wielu lat klientom ze stolicy służy swoimi usługami przedsiębiorstwo Eventomat - Party Rentals. Prowadzi ono także wynajem szatni i wieszaków, a nawet stojaków na parasole. W ofercie dostępne są:

  • wieszaki szatniowe z numerkami,
  • garderobiane,
  • typu branch,
  • ubraniowe standy.

Przy dużych w wydarzeniach poleca wieszaki z numerkami, dzięki którym każdy gość będzie mógł szybko i sprawnie odebrać swoją odzież.

Poza szatniami i wieszakami przedsiębiorstwo to może zaoferować mnóstwo innych sprzętów, które sprawią, że każde wydarzenie zostanie na długo zapamiętane. Oferta obejmuje zarówno meble, jak i akcesoria, w tym także sprzęt multimedialny, nagłośnienie, oświetlenie, a nawet podesty sceniczne. Firma znana jest z wynajmu namiotów, dostępnych w różnych rodzajach i wielkościach, dlatego każdy klient znajdzie taki, który spełni jego oczekiwania. Asortyment obejmuje namioty piknikowe, halowe i wiele innych. 

Jest to przedsiębiorstwo indywidualnie podchodzące do każdego klienta i starająca się dopasować ofertę do jego oczekiwań. Wraz z zamówionym sprzętem, dostarczanym firmowym transportem, pojawia się w ekipa montażowa, która szybko i sprawnie zainstaluje wszystko w wyznaczonym miejscu.

Na stronach firmy można znaleźć mnóstwo zdjęć z dotychczasowych realizacji projektów, wśród których są festiwale, konferencje, jubileusze, jak i wesela. Warto je obejrzeć, aby wyrobić sobie pozytywne zdanie.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa