WWW: https://uzywane-kompresory.pl
Dodano: 2022-04-02
Telefon: 883 252 909
Miejscowość: Dębica
Adres: Drogowców 7
Kod pocztowy: 39-200

Źródła:
https://uzywane-kompresory.pl/kompresory-uzywane/kompresor-sprezarka-fiac-airblok-v20/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Używany kompresor Fiac Airblok V20 - gdzie zamówić z dostawą?


Przy zakupie kompresora jego cena nie jest jedynym kosztem, jaki musi ponieść nabywca. Dużym problemem dla wielu klientów jest transport urządzenia do miejsca docelowego. Niewiele osób dysponuje samochodem lub naczepą o odpowiednio dużej ładowności oraz tonażu. Kłopotliwe jest także załadowanie i rozładowanie ciężkiego sprzętu. Z pewnością czynności tych nie powinno się wykonywać samodzielnie. Chwila nieuwagi może skutkować poważnym wypadkiem, którego efekt to uszkodzenie ciała i zniszczenie nowego nabytku, a w konsekwencji znaczne straty zdrowotne i finansowe.

Nawet niewielki pod względem gabarytów kompresor Fiac Airblok V20 może sprawić sporo trudności przy transporcie. Decydując się na ten model, warto wybrać dostawcę, który oprócz wysokiej jakości sprzętu oraz niewygórowanej ceny za samo urządzenie może zaproponować również przewóz nabytku i pomoc w rozładunku. Taki zakres działań wykonują pracownicy firmy F.H.U. Art-Pol Karcher z Dębicy. W przedstawionej przez nich ofercie klient znajdzie nie tylko wspomniany model sprężarki, ale także wiele innych, co pozwoli dobrać rodzaj, siłę i wielkość sprzętu do konkretnych potrzeb odbiorcy. Takie dopasowanie jest kluczowe w wielu branżach i umożliwia pełne wykorzystanie dostępnych funkcji urządzenia. 

Firma wysyła zamówienie kurierem lub też proponuje własny transport. Jej pracownicy dbają, by przesyłka dotarła do odbiorcy w jak najkrótszym terminie oraz bez żadnych uszkodzeń wnikających z niestarannego zabezpieczenia kompresora podczas przewozu. Kadra zaprasza także do kontaktu osoby prywatne. Chętnie pomaga w doborze sprzętu o mniejszej mocy, idealnie sprawdzającego się chociażby w pracach ogrodowych czy czyszczeniu podjazdu.

Pracownicy mogą zaproponować asortyment z drugiej ręki, jednak w dobrym stanie technicznym, pozwalający na długotrwałe użytkowanie po zakupie bez konieczności rotacji sprzętu lub serwisowania. Wszystkie modele poddawane są drobiazgowej diagnostyce, co umożliwia wykrycie i naprawę każdej usterki wynikającej z wcześniejszego korzystania z kompresora. Zatrudnieni mechanicy każdorazowo wymieniają przed dostarczeniem sprężarki do klienta płyny eksploatacyjne, takie jak olej oraz najbardziej awaryjne filtry. Dają pisemną gwarancję, że urządzenie jest w pełni sprawne i gotowe do pracy zgodnie z przeznaczeniem.w pobliżu

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rzeszów

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Rzeszów

Sowińska Podlasek Sp. z o.o.

Rzeszów