WWW: https://vdlservice.pl
Dodano: 2022-03-14
Telefon: 736 603 898
Miejscowość: Wrocław
Adres: Al. Gen. Józefa Hallera 190
Kod pocztowy: 53-203

Źródła:
https://vdlservice.pl/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Solidne sufity napinane we Wrocławiu


Napinane sufity to modny element wystroju wnętrz, który jest spotykany w obiektach prywatnych i publicznych. Artykuły te mają pozytywny wpływ na estetykę pomieszczeń i umożliwiają ukrycie rur, pękniętego tynku i innych niedoskonałości. Folia wykorzystywana do produkcji może być zadrukowywana w dowolny sposób. Oznacza to, że występuje ona w wersji gładkiej lub wzorzystej, dzięki czemu imituje niebo, drewno, roślinność lub inne motywy wybierane przez klientów. Osoby ceniące sobie klasyczne rozwiązania stawiają często na powierzchnie gładkie w jasnych odcieniach, które optycznie powiększają wnętrza. Membrany sufitów są idealnie gładkie, co ułatwia utrzymanie ich w czystości.  

To praktyczne wyroby zapewniające nieograniczone możliwości aranżacyjne oraz umożliwiające zamaskowanie nierówności sufitów. Odznaczają się one nieskomplikowanym montażem, który nie zajmuje dużo czasu oraz odpornością na działanie wilgoci i ognia. Wszystko to sprawia, że są spotykane nie tylko w salonach czy sypialniach, ale i kuchniach bądź łazienkach. Konstrukcje te są lekkie i sprawdzają się w przypadku niskich stropów.

Zainteresowani takim rozwiązaniem mogą zajrzeć na witrynę vdlservice.pl. Firma, która ją prowadzi, współpracuje z mieszkańcami Wrocławia. Wszystkie sufity napinane, jakie proponuje, prezentują się bardzo elegancko i są w stanie odmienić każde pomieszczenia w krótkim czasie i niewielkim kosztem. Produkty zaprezentowane w katalogu nie ważą dużo i są cienkie, a mimo tego wytrzymałe oraz niepodatne na zniszczenia. Stworzono je z folii PCV lub poliestrowych tkanin, które z biegiem czasu nie blakną na skutek działania słońca. Firma zapewnia sprawną realizację zleceń i oferuje sufity, na których nie pojawiają się grzyby i pleśnie.w pobliżu

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Łódź

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Wrocław

Modelim - Projektant wnętrz Irmina Szews

Bydgoszcz