WWW: https://amc.net.pl/
Dodano: 2022-02-20
Telefon: 12 656-70-88
Miejscowość: Morawica
Adres: Mników 389
Kod pocztowy: 32-084

Źródła:
https://amc.net.pl/realizacje,krakow---wzmocnienie-fundamentow,58.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Renowacja fundamentów - komu zlecić?


Niektóre budynki mieszkalne czy też obiekty komercyjne powstały na niezbyt trwałych fundamentach, przez co są narażone na pęknięcia i poważne uszkodzenia. Takie procesy stanowią niemałe zagrożenie dla użytkowników danego obiektu czy też sąsiadujących nieruchomości. Przyczyn osłabienia fundamentów jest sporo - z jednej strony mogą być spowodowane błędem ludzkim i zastosowaniem nieodpowiednich materiałów już na etapie budowy, a z drugiej strony na uszkodzenia podłoża duży wpływ mają także czynniki zewnętrzne. Mowa tutaj choćby o zbyt małej gęstości gleby czy też bliskości działających kopalń lub zakładów przemysłowych. Silne drgania bardzo często powodują pęknięcia wewnątrz i na zewnątrz obiektów budowlanych.

Krakowska firma AMC specjalizuje się w usługach polegających na wzmocnieniu fundamentów:

  • budynków mieszkalnych,
  • obiektów komercyjnych,
  • zakładów przemysłowych.

Każda renowacja fundamentów jest poprzedzona szczegółowym badaniem stanu technicznego nieruchomości oraz oszacowaniem powstałych szkód. Tego typu usługa jest zalecana przy planowanych jakichkolwiek pracach remontowych zewnętrznych ścian budynku. Mowa przede wszystkim o ociepleniu obiektu czy renowacji. 

Doświadczeni i odpowiednio przeszkoleni pracownicy posiadają nowoczesne sprzęty oraz wykorzystują sprawdzone techniki stabilizacji i wzmocnienia fundamentów. Na prowadzonej stronie można zapoznać się z licznymi realizacjami krakowskiej marki. Mimo siedziby na terenie województwa małopolskiego firma przyjmuje zlecenia także od klientów zamieszkujących dalsze regiony kraju. W razie dodatkowych pytań i ustalenia terminu realizacji usługi najlepiej skontaktować się telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail z przedstawicielami marki.


w pobliżu

Monitoring & IT

Kraków

PPHU "BU-MOR"

Oświęcim

Qubaglass

Rabka-Zdrój