WWW: https://www.ibcs.pl
Dodano: 2022-01-31
Telefon: 18 44 21 666
Miejscowość: Nowy Sącz
Adres: J. Piłsudskiego 46
Kod pocztowy: 33-300

Źródła:
https://www.ibcs.pl/aplikacje-mobilne/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy system SOTI MobiControl sprawdza się w zdalnym zarządzaniu urządzeniami mobilnymi?


Urządzenia mobilne obecnie stanowią integralny element wyposażenia każdego specjalisty z branży logistycznej. Szczególnie w przypadku większych przedsiębiorstw ilość wykorzystywanego sprzętu tej klasy sprawia, że pojawiają się nowe potrzeby związane z bezpieczeństwem oraz optymalizacją przebiegu istotnych procesów biznesowych. W odpowiedzi na nie powstał system MobiControl opracowany przez markę Soti, który pozwala na zdalne zarządzanie smartfonami, tabletami, a także czujnikami, punktami końcowymi czy samymi aplikacjami. 

W skrócie MobiControl zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do centralnego zarządzania, wspierania, zabezpieczania oraz śledzenia wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych bazujących na systemach operacyjnych od Google, Apple, Linux czy Microsoft z poziomu jednego, prostego w obsłudze panelu. System posiada liczne zdalne funkcje wsparcia, dzięki którym możliwy jest zarówno podgląd i sterowanie urządzeniem, jak i naprawa czy przeprowadzenie synchronizacji plików. Z kolei dzięki trybowi kiosku pozwalającemu na ograniczenie sprzętu do pojedynczej aplikacji lub zestawu programów można łatwo podnieść wydajność oraz poziom ochrony wrażliwych danych korporacyjnych. Do tego dochodzi możliwość automatycznego konfigurowania łączności, automatycznej instalacji obowiązkowych aplikacji i rozwiązania zapewniające odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa informacji klientów.

Opisywane rozwiązanie to jedna z wielu innowacyjnych pozycji z oferty IBCS. Renomowane przedsiębiorstwo działa na rynku od wielu lat, zapewniając swoim klientom kompleksową obsługę w kontekście projektowania, wdrażania oraz utrzymywania zaawansowanych systemów logistycznych i magazynowych, nowoczesnych urządzeń, automatyki, robotyki oraz usług. 


w pobliżu

Monitoring & IT

Kraków

PPHU "BU-MOR"

Oświęcim

Qubaglass

Rabka-Zdrój