WWW: https://www.greentex24.pl/
Dodano: 2022-01-23
Telefon: 501 727 858
Miejscowość: Wrocław
Adres: Nyska 61a
Kod pocztowy: 50-505

Źródła:
https://www.greentex24.pl/sciereczki-do-okularow-c-3_7.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Szmatka do okularów - z czego jest zrobiona?


Troska o stan okularów jest bardzo ważna. Zabrudzone szkła nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale też przyczyniają się do szybszego męczenia oczu. Warto przecierać także inne elementy, zwłaszcza te mające bezpośredni kontakt ze skórą, takie jak noski. Część osób wykorzystuje w tym celu chusteczki higieniczne, ubrania lub ręczniki papierowe, które mogą zarysowywać delikatną powierzchnię soczewek. Lepszym rozwiązaniem okaże się szmatka do okularów z mikrofibry, czyli miękkiego materiału, który z łatwością przyciąga zanieczyszczenia.

Przed przystąpieniem do czyszczenia można przepłukać szkła lub zdmuchnąć znajdujący się na nich kurz czy pyłki, które podczas pocierania ściereczką zarysowałyby szkła. Ściereczki mają niewielkie rozmiary, dlatego mieszczą się w futerałach, dzięki czemu można je mieć zawsze przy sobie. Stworzono je z włókien nylonowych i poliestrowych o dużej chłonności, a ich atutem jest możliwość wykorzystywania bez środków chemicznych, co przekłada się na większe oszczędności.

Włókna użyte do produkcji są bardzo cienkie, a mimo tego wytrzymałe i odporne na spieranie. Szmatkami tymi można przecierać także inne powierzchnie, takie jak ekrany smartfonów, tabletów lub laptopów. Są one do nabycia na stronie greentex24.pl, na której udostępniono  również akcesoria do sprzątania, środki dezynfekujące i rękawiczki lateksowe.

Jej właścicielem jest hurtownia  z szerokim asortymentem kierowanym do właścicieli lokali gastronomicznych, przedstawicieli placówek medycznych i oświatowych, jak i osób prowadzących myjnie samochodowe. Proponuje ona ściereczki niepozostawiające smug i zarysowań, które przydają się podczas polerowania kamienia, karoserii samochodowej i pozostałych powierzchni. Odznaczają się chłonnością, dlatego są wykorzystywane w łazienkach lub kuchniach. Zostawiają powierzchnie idealnie suche i czyste. Szmatki z mikrofibry odznaczają się żywotnością i z biegiem czasu nie tracą swoich właściwości. Warto prać je ręcznie lub w pralkach w temperaturach nieprzekraczających 40 stopni Celsjusza.w pobliżu

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Łódź

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Wrocław

Modelim - Projektant wnętrz Irmina Szews

Bydgoszcz