WWW: https://z-home.pl/
Dodano: 2022-01-07
Telefon: +48508084634
Miejscowość: Warszawa
Adres: Cybernetyki 19B
Kod pocztowy: 02-677

Źródła:
https://z-home.pl/pl/producers/veritable-1629196376.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Doskonałe na prezent doniczki marki Veritable


Rozwój technologii ma odzwierciedlenie w każdej dziedzinie Pozwala nie tylko szybciej i lepiej produkować, ale też ułatwia codzienne życie i daje oszczędności w wielu obszarach. Wystarczy czasem zakupić drobny gadżet, aby dbał o komfort i bezpieczeństwo właściciela. Wiele takich użytecznych artykułów można zakupić w sklepie internetowym ze strony z-home.pl. Są tam dostępne rozmaite czujniki, kontrolery i sterowniki, które w odpowiednim czasie włączą lub wyłączą oświetlenie, opuszczą rolety, zadbają o stałą, optymalną temperaturę w domu lub ostrzegą przed niebezpieczeństwem. Są one starannie przemyślane, estetyczne i proste w obsłudze.

Produkty te pochodzą od wielu znanych i cenionych na rynkach światowych producentów. Są wśród nich między innymi Fibaro, Heatmiser, LifeSmart, Logitech. Proxima i Veritable, a to tylko niektóre z firm, których wyroby dostępne są we wspomnianym sklepie. Produkty ostatniej z wymienionych marek pozwalają na inteligentną hodowlę rozmaitych ziół i innych roślin bez konieczności pamiętania o ich nawadnianiu i zasilaniu. Dostępne w ofercie doniczki wyposażone są w energooszczędne oświetlenie LED, zapewniające roślinom odpowiednią ilość światła niezbędnego do ich prawidłowego wzrostu. Te inteligentne doniczki dbają też o prawidłowe nawożenie, dzięki czemu znajdujące się w nich rośliny pięknie i zdrowo rosną.

Do tych doniczek różnej wielkości i koloru producent oferuje też ekologiczne, gdyż całkowicie kompostowalne i biodegradowalne wkłady nasienne z:

  • ziołami,
  •  warzywami liściowymi,
  • kwiatami jadalnymi,
  • mini warzywami,
  • krzewinkami owocowymi.

Każda doniczka zaopatrzona jest w zestaw startowy wkładów, a sklep dba, aby w jego ofercie cały czas można było znaleźć ich bogaty wybór.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa