WWW: https://htpolska.pl/
Dodano: 2021-12-05
Telefon: +48 56 46 61 291
Miejscowość: Grudziądz
Adres: Rybacka 14
Kod pocztowy: 86-300

Źródła:
https://htpolska.pl/przepusty-kablowe





Wystaw Komentarz





Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!



Solidne przepusty Hauff Technik HSI 150


Przepusty kablowe to elementy niezbędne do bezpiecznego wprowadzania kabli do różnego rodzaju urządzeń. Są spotykane w biurowcach oraz obiektach prywatnych i odznaczają się gazoszczelnością. Niektóre z nich są też odporne na wodę, dlatego sprawdzają się w środowiskach narażonych na wilgoć. Przepusty mogą być montowane na ścianach, dachach, pod ziemią, na sufitach i nie tylko. Są sprzedawane w formie dzielonej i niedzielonej, a wszystkie z nich chronią przewody przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Produkty występują w formie listew mocujących, komponentów do uziemiania przewodów oraz modułów uszczelniających. Znajdują one zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania, gazownictwie, elektryce, budownictwie oraz telekomunikacji. Stworzono je z polipropylenu, poliamidu oraz elastometru. Przepusty spełniają kryteria szczelności ogniowej, dlatego ich użytkowanie jest bezpieczne. Skutecznie zamykają przejścia przewodów elektrycznych umieszczanych w przewodach i występują w kilku rozmiarach. Firmą sprzedającą tego typu produkty jest Hauff Technik.

To zaufany producent z wyselekcjonowanym asortymentem, na który składają się przepusty, takie jak HSI 150. Przedsiębiorstwo Hauff Technik proponuje wytrzymałe modele z najwyższej półki, zamawiane przez osoby prywatne i właścicieli firm. Tworzy się je między innymi z metalu, który sprawdza się w miejscach narażonych na zniszczenia. Niektóre z nich odnajdują się w miejscach występowania prądów indukcyjnych oraz wysokiej temperatury. Zapewniają wytrzymałość przejścia kablowego i posiadają solidne pierścienie uszczelniające.

Przepusty umożliwiają wprowadzanie kabli bez potrzeby rozłączania instalacji. Część z nich ma dodatkowe spirale chroniące przed zaginaniem się przewodów, co mogłoby prowadzić do ich pękania. Charakterystyczny kształt obudowy takich produktów ułatwia wypychanie membran zaślepiających. Są one łatwe w trakcie montażu i nie wymagają wykorzystywania profesjonalnych narzędzi. Kupują je między innymi nabywcy z myślą o trudnych warunkach eksploatacyjnych.



w pobliżu

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Pacewicz

Bydgoszcz

Amber Store

Malbork

Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.

Rozgarty