WWW: https://dzwigi-maciejewski.pl/
Dodano: 2021-12-30
Telefon: +48 512 649 571
Miejscowość: Szczaniec
Adres: Myszęcin 79
Kod pocztowy: 66-225

Źródła:
https://dzwigi-maciejewski.pl/uslugi-dzwigowe-glogow.html

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Wynajem dźwigów dla klientów z Głogowa


Wiele przedsiębiorstw od czasu do czasu poszukuje pomocy ze strony firm wynajmujących rozmaity specjalistyczny sprzęt do wykonania różnych prac. Wśród najczęściej poszukiwanych są urządzenia dźwigowe i podnośniki. Są one na ogół wykorzystywane okazjonalnie, dlatego nie opłaca się ich kupować, zresztą trudno mieć w firmie wszystkie niezbędne urządzenia. Zwykle w takich wypadkach będące w potrzebie przedsiębiorstwa korzystają z usług firm specjalizujących się w wynajmie. 

Pragnąc nawiązać współpracę z zakładem oferującym urządzenia dźwigowe, warto pomyśleć o firmie Dźwigi Maciejewski. Jest to doświadczone przedsiębiorstwo działające w branży od lat, które stale rozwija swoją ofertę i wzbogaca park maszynowy o nowe maszyny. Stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, których zadowolenie jest dla niego najważniejsze. Na jego dźwigi mogą liczyć firmy z Głogowa, Gorzowa Wielkopolskiego, i wielu innych miast nie tylko w województwie lubuskim, ale też w innych regionach. Współpracuje również z klientami prywatnymi potrzebującymi pomocy w wykonaniu prac wymagających użycia tego sprzętu. Firma podejmuje się zarówno długofalowej współpracy, jak i jednorazowych zleceń, dbając o zadowolenie klienta.

W jej parku maszynowym dostępne są dźwigi radzące sobie z ładunkami do 250 ton. Oczywiście, są też mniejsze maszyny, dlatego nigdy nie ma problemu z doborem odpowiedniego sprzętu do określonej pracy. Jest on każdorazowo wybierany do oczekiwań i potrzeb zleceniodawcy. Wszystkie z oferowanych maszyn montowane są na platformach samochodowych, dlatego są mobilne i można z nich korzystać nawet w trudnym terenie. Są to urządzenia najlepszych, renomowanych producentów. Obsługiwane są przez doświadczonych, wykwalifikowanych operatorów. Klienci mają możliwość wynajęcia sprzętu z operatorem, jak i bez niego. Zawsze mogą liczyć na to, że maszyny te są sprawne i gotowe do pracy. Są one regularnie serwisowane i sprawdzane przed wynajmem.

Poza dźwigami przedsiębiorstwo to wypożycza również inne urządzenia, takie jak:

  • podnośniki koszowe w wielu modelach,
  • chwytaki próżniowe.

Dysponuje ono także flotą naczep niskopodwoziowych do przewozu ładunków specjalnych i ponadnormatywnych oraz pozwoleniami na taki transport. Może zaoferować przewóz rozmaitych maszyn i konstrukcji na terenie całego kraju i wszystkich krajów UE.


w pobliżu

Healthrepair

Gorzów Wielkopolski

Pro-Eco Karolina Kasprzak

Zielona Góra

Sowikoj

Gorzów Wielkopolski