WWW: https://aniflex.pl/
Dodano: 2021-12-16
Telefon: (+48) 44 789 08 00
Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
Adres: Piaskowa 138
Kod pocztowy: 97-200

Źródła:
https://aniflex.pl/component/content/article/28-news/innowacje/95-innowacyjne-wszywki-tekstylne

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Wszywki tekstylne - jak je można zamówić?


Klienci firmy z Tomaszowa Mazowieckiego od wielu lat zlecają produkcję materiałów, które pozwalają na identyfikację konkretnego produktu. W większości są to różnego rodzaju naklejki tworzone techniką fleksografii lub za pomocą urządzeń cyfrowych. W obu przypadkach wydruk jest doskonałej jakości, a wszystkie szczegóły bardzo dobrze widoczne. 

Aniflex stara się zaskakiwać swoich klientów nowymi rozwiązaniami, dlatego tworzy nowe rodzaje usług i produktów. Wśród nich jest między innymi druk hybrydowy, który został opatentowany. Służy do tradycyjnego nanoszenia informacji produktowych, ale w możliwie elegancki sposób. Podczas tworzenia takiego wydruku możliwe jest dodawanie uszlachetnień i różnego rodzaju zdobień. Technika może być wykorzystywana na różnego rodzaju materiałach. Wśród nich jest plastik, tektura, karton, czy też folia. Całość może być stosowana już przy nakładzie liczącym tylko jedną sztuką, chociaż optymalne koszty uzyskuje się przy tworzeniu dużych nakładów. 

Wśród nowości produktowych znajdują się także wszywki tekstylne, z których korzysta przede wszystkim branża włókiennicza. Rozwiązanie jest także obecne w firmach modowych całego świata. Produkt jest idealnym nośnikiem informacji. Im większe rozmiary, tym więcej wiadomości można przekazać klientowi. Może to być zestaw składający się z tekstu, grafiku lub obu elementów połączonych ze sobą. Wszystkie szczegóły są doskonale widoczne na wydruku. Klienci mogą wybierać wybarwienie spośród palety Pantone, używanej przy wielu projektach graficznych. 

Nowatorski pomysł pozwala umieszczać na tekstylnym materiale indywidualną numerację, która sprawdza się przy okazji sprzedaży limitowanych serii ubrań i innych produktów. Możliwe jest także zastosowanie mikrodruku, złocenia czy przetłoczenia, co jest istotnym zabezpieczeniem przeciw podrabianiu. Sama wszywka może korespondować z kolorem samego ubrania lub opakowania, które zostało wykorzystane do jego prezentacji. Koszty zależą w głównej mierze od zamawianego nakładu.w pobliżu

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

Łódź

PROQRES POLAND Sp. z o.o.

Łódź

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

Łódź