WWW: https://acse.pl/
Dodano: 2021-11-19
Telefon: + 48 12 415 05 09
Miejscowość: Kraków
Adres: Pachońskiego 2A
Kod pocztowy: 31-223

Źródła:
https://acse.pl/termopary/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jakie zasosowanie mają termopary wysokotemperaturowe?


W wielu gałęziach przemysłu stosuje się rozmaite czujniki i mierniki. Mogą one kontrolować temperaturę, ciśnienie, wilgotność, a nawet jakość powietrza i ilość obecnych w nim pyłów. Producentem wielu z nich jest przedsiębiorstwo ACSE Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, prowadzące działalność na terenie całej Polski, a także za granicą. Jest to firma z renomą dzięki solidności i dbałości o klienta. Aby każdy klient mógł się tam zaopatrzyć w niezbędną mu aparaturę czy podzespoły do automatyki przemysłowej, firma ta sprowadza też wiele doskonałej jakości przyrządów od europejskich, amerykańskich i japońskich producentów o światowej renomie.

Większość znajdujących się w asortymencie produktów przedsiębiorstwo to stworzyło samo. Nieustannie się rozwija, ulepszając też swoje produkty. Wśród wielu rozmaitych artykułów jego produkcji są, stosowane w bardzo wielu gałęziach gospodarki, czujniki temperatury zwane termoparami. Wytwarza on głównie termopary:

  • wysokotemperaturowe w osłonach ze stali żaroodpornej,
  • do bardzo wysokich temperatur w osłonach ceramicznych,
  • do obróbki cieplnej,
  • do metali płynnych,
  • do płynnego aluminium,
  • do wypalania ceramiki,
  • do wtryskarek, wytłaczarek, maszyn pakujących i zgrzewających. 

Lista tych przyrządów jest znacznie dłuższa, a poza czujnikami temperatur w ofercie firmy można znaleźć wiele innych produktów do pomiaru, kontroli, regulacji, rejestracji i monitoringu procesów produkcji. Na jej stronach można znaleźć nie tylko same produkty, ale też ich opisy i specyfikacje.

Wybór aparatury nie jest łatwy, ale chętnie pomoże w nim kadra przedsiębiorstwa. Są to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą, którzy dopasują aparaturę kontrolno-pomiarową do potrzeb klienta.w pobliżu

Monitoring & IT

Kraków

PPHU "BU-MOR"

Oświęcim

Qubaglass

Rabka-Zdrój