WWW: https://meyer.elblag.pl
Dodano: 2021-10-29
Telefon: 664425988
Miejscowość: Nowina
Adres: 31a
Kod pocztowy: 82-300

Źródła:
https://meyer.elblag.pl/wynajem-sprzetu-drogowego-i-budowlanego/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kruszarka stożkowa na wynajem


Od wielu lat rodzinne przedsiębiorstwo Meyer świadczy rozmaite usługi klientom prywatnym i firmowym w zakresie dostarczania różnego typu kruszyw niezbędnych do budowy domów jednorodzinnych, wielorodzinnych czy nawet dróg. Na samym początku zajmowało sie głównie obsługą wytwórni mas bitumicznych, służąc im swoją profesjonalną flotą pojazdów samowyładowczych. Zdobywało doświadczenia i wiedzę, poszerzając nieustannie zakres usług i rozbudowując park maszynowy. Postarało się też, opracowując i wdrażając odpowiednie procedury, o pozwolenie na kruszenie rozmaitych materiałów, takich jak:

  • gruz betonowy i ceglany,
  • frezowany asfalt,
  • węgiel kamienny,
  • kamienie.

Obecnie dysponuje kruszarkami stacjonarnymi i mobilnymi pochodzącymi od znanych i cenionych producentów. Prowadzi też wynajem, i tak np. kruszarka stożkowa przyda się do niewielkich ilości kruszywa dla klientów prywatnych, natomiast duże, szczękowe kruszarki sprawdzą się na dużych budowach, np. autostrad czy potężnych obiektów przemysłowych. 

Zakres usług tej firmy jest niezwykle bogaty, ponieważ może ona zorganizować specjalistyczny transport dużych kruszarek dzięki temu, że ma na stanie pojazdy do przewożenia ładunków gabarytowych. Możliwa jest też organizacja transportu przez klienta. Wypożycza ona sprzęt o różnych parametrach technicznych, starając się dopasować go do rzeczywistych potrzeb klienta. Jest on dostępny z operatorami lub bez. Warto dodać, że przedsiębiorstwo to niezwykle dba o bezpieczeństwo pracowników i kontrahentów, dlatego oferowane maszyny są w doskonałym stanie technicznym, a operatorzy mają ważne uprawnienia do ich obsługi.

Nie ma znaczenia ilość gruzu do przetworzenia, ponieważ znajdujące się na stanie firmy maszyny są niezwykle wydajne. Są one w stanie przerobić od 80 do 100 ton gruzu na godzinę na frakcje od 40 do 200 mm, w zależności od oczekiwania klient. Mają zarówno specjalne magnesy do wychwytywania elementów stalowych, jak i sita do oczyszczania gruzu z ziemi i innych odpadów. Jeżeli trzeba, kruszywo może być odpylone na specjalnych sitach. W firmie można też wynająć specjalny młot do rozbijania zbyt dużych kawałków gruzu czy kamieni.

Przedsiębiorstwo to jest bardzo elastyczne, jeśli chodzi o zakres i charakter usług. Klienci decydujący się na kompleksowe usługi czy łączący kilka z nich, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Aby dowiedzieć się więcej lub zamówić usługę, wystarczy skontaktować się z przedstawicielem firmy.w pobliżu

Marta Subda Design

Olsztyn

DRILL TEAM Odwierty

Gronowo Elbląskie

AMG Zaopatrzenie Przemysłu i Automatyka

Elbląg