WWW: http://www.nawitel.pl/pl
Dodano: 2021-10-11
Telefon: 713337596
Miejscowość: Kobierzyce
Adres: Atramentowa 10
Kod pocztowy: 55-040

Źródła:
http://www.nawitel.pl/pl

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Przeciski • http://www.nawitel.pl/pl


Popularną formą spędzania wolnego czasu, zwłaszcza wśród mieszkańców miast nieposiadających własnych ogródków, jest praca i odpoczynek na działkach rekreacyjnych. Aby tego typu miejsca stały się użyteczne, konieczne jest przeprowadzenie na ich teren odpowiednich przyłączy, takich jak kanalizacja, prąd, gaz czy też internet. Niestety, z uwagi na zróżnicowanie terenu oraz często utrudnioną możliwość podpięcia się do najbliższych punktów dostarczających tego typu świadczenia, nie zawsze jest możliwe dozbrojenie działki w przydatne na niej media. Co więc należy zrobić w takiej sytuacji i z jakich opcji może skorzystać osoba prywatna?

Istnieje opcja pociągnięcia przyłącza od uczynnego sąsiada, jednak zależy to przede wszystkim od dobrej woli właściciela sąsiedniej parceli. Nie zawsze osoby godzą się na taką wersję pomocy, gdyż wymaga ona często przekopu przez teren posesji, a tym samym zniszczenie rosnących tam nasadzeń czy plonów. Nie dziwi więc fakt, że mało kto wykazuje entuzjazm, słysząc podobną prośbę. Alternatywą jest poprowadzenie przewiertu podziemnego. Usługi tego typu wykonuje chociażby firma NAWITEL Sp. z o. o. sp. k. Z powodzeniem przyjmie ona zlecenia typu przeciski, zamówione przez osobę prywatną. 

Cała procedura, w jaki sposób realizuje się wspomniane świadczenie, została dokładnie opisana na stronie internetowej powyższego wykonawcy. Zanim jednak na teren danej posesji wjedzie odpowiedni sprzęt, konieczne jest przeprowadzenie dokładnej analizy gruntu. Do tego zakresu czynności firma zatrudnia doświadczonych i kompetentnych geologów i inżynierów. Na podstawie przekazanego przez nich raportu dobiera się potem odpowiednią trasę przewiertu oraz kompletuje się zestaw narzędzi. Osoby odpowiedzialne za bezpieczną i sprawną realizację usługi doskonale wiedzą, że tylko kompleksowe i drobiazgowe przygotowanie wszystkich niezbędnych elementów może zagwarantować końcowy sukces. Dokładają więc wszelkich starań, aby sprostać każdemu zleconemu wyzwaniu w najlepszy możliwy sposób. 

Klienci prywatni nie muszą też martwić się o wysokość kosztów za powyższą usługę. Realizator zadbał, by cena na końcowej fakturze nie obciążała zbyt mocno domowego budżetu, a także, biorąc pod uwagę tempo i precyzję wykonania, była atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnego przekopu wykonywanego za pomocą sprzętu typu koparka.


w pobliżu

Kancelaria adwokacka Adwokat Monika Kitscha-Kwasiborska

Łódź

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Wrocław

Modelim - Projektant wnętrz Irmina Szews

Bydgoszcz