WWW: https://www.bulgariastreet.pl/
Dodano: 2021-07-21
Telefon: + 48 223 906 334
Miejscowość: Burgas
Adres: Mitropolit Simeon 3
Kod pocztowy: 80-00

Źródła:
https://www.bulgariastreet.pl/domy-w-bulgarii
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bu%C5%82garia
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Domy w Bułgarii


Korzyści z posiadania nieruchomości za granicą to obecnie długa lista pozytywów, szczególnie jeśli nabytek znajduje się w atrakcyjnym turystycznie miejscu i można użytkować go jako własną bazę noclegową podczas wakacji czy nawet kilkudniowych urlopów, a w pozostałych terminach po prostu wynajmować. Nie zawsze muszą to być rejony znane z katalogów biur podróży, gdyż obecnie coraz więcej osób preferuje odpoczynek w cichszych, mniej obleganych przez turystów lokalizacjach, jednocześnie ciesząc się pięknymi widokami, bliskością plaż i morza, a także innymi atrakcjami.

Decydując się na zakup nieruchomości, warto postawić na mieszkania, wille oraz domy w Bułgarii. To kraj z bezpośrednim dostępem do wód Morza Czarnego, z ciepłym, śródziemnomorskim klimatem oraz wartą zwiedzenia architekturą. Choć nie należy do grupy państw zrzeszonych pod egidą Unii Europejskiej ani nie obejmuje go strefa Schengen, to jest coraz częściej wybieranym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów dla mieszkańców Starego Kontynentu, także Polaków, głównie ze względu na dość niskie ceny zakwaterowania. 

Niewygórowany koszt dotyczy także kupna nieruchomości na terenie Bułgarii. Niektóre oferty są o nawet kilkadziesiąt procent tańsze, niż propozycje nabycia domku letniskowego czy mieszkania w Polsce, co jest z pewnością warte rozważenia, jeśli ktoś planuje tego rodzaju transakcję. O atrakcyjnych warunkach umożliwiających zostanie właścicielem przestrzeni mieszkalnej we wspomnianym kraju można przekonać się, wchodząc na stronę internetową bulgariastreet.pl i zapoznając się z dostępnymi tam informacjami. Pod podanym linkiem działa serwis zajmujący się pośrednictwem kupna - sprzedaży nieruchomości na terenie Bułgarii. Nie są to tylko lokalizacje nadmorskie, gdyż w obrębie tego kraju, podobnie zresztą jak i w Polsce, można korzystać z dostępu do morza oraz gór, osiągających satysfakcjonujące wielu wielbicieli pieszych, górskich wędrówek wysokości. Zakup domu lub wakacyjnego lokum na wybranym terenie to możliwość spędzenia wolnego czasu w przyjaznym, pozwalającym na świetny odpoczynek, otoczeniu.


w pobliżu

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Bulgaria Street

Burgas

"Sławko" Sławomir Powroźnik