WWW: https://www.bulgariastreet.pl/
Dodano: 2021-07-09
Telefon: + 48 223 906 334
Miejscowość: Burgas
Adres: Mitropolit Simeon 3
Kod pocztowy: 80-00

Źródła:
https://www.bulgariastreet.pl/nieruchomosci-nad-morzem
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bu%C5%82garia
Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Bułgaria nieruchomości nad morzem na sprzedaż


Atrakcyjne dla turystów tereny nad Morzem Martwym od lat kuszą mieszkańców Europy jako doskonałe oraz niedrogie miejsce do spędzania tam urlopu. Dziś, z uwagi na możliwość skorzystania z całego szeregu połączeń liniami lotniczymi niemal z każdego miejsca na Starym Kontynencie, jest to opcja łatwo dostępna nawet na wypoczynek weekendowy. 

Uroki nadbrzeża Morza Czarnego dostrzegają także Polacy, gdyż rejon ten jest często i chętnie wybierany przez nich jako cel wczasów, wakacji na łonie natury lub kolonii dla dzieci i młodzieży. Najbardziej popularną jest linia brzegowa Bułgarii, doskonale przystosowana do przyjmowania wczasowiczów spragnionych piaszczystych plaż oraz dostępu do odpowiednio wyposażonej bazy noclegowej w niewielkiej odległości od morza. 

Zagospodarowanie przestrzenne terenów nadbrzeżnych w Bułgarii daje duże możliwości. Obecnie jest to miejsce charakteryzujące się zabudową typowo letniskową, gdzie przeważają domki, wille letniskowe oraz domy i mieszkania do wynajęcia dla letników. Istnieje również spora liczba przestrzeni mieszkalnych przeznaczonych na sprzedaż, na dodatek w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Warto sobie uświadomić, jak bardzo perspektywicznym krajem jest Bułgaria. Dostępne tam nieruchomości nad morzem, przeznaczone na sprzedaż, to gratka dla osób, które chciałyby nabyć na własność miejsce do zamieszkania podczas wakacji dla siebie lub rodziny i przyjaciół. Obecnie ceny są niewygórowane, co można sprawdzić, korzystając z wyszukiwarek ofert, jak choćby tej dostępnej na stronie internetowej bulgariastreet.pl. Pod podanym linkiem znajdują się atrakcyjne propozycje wynajmu lub zakupu domu, mieszkania, a nawet różnego rodzaju konstrukcji przeznaczonych na prowadzenie w nich działalności gospodarczej. 

Zakup nieruchomości w Bułgarii to przyszłościowa opcja. Ceny za tego typu inwestycję, z uwagi na atrakcyjną lokalizację, będą z pewnością rosły, więc sprzedaż po jakimś czasie takiego nabytku może przynieść spory zysk. Z drugiej strony jest to także możliwość całorocznego wynajmu, co także pozwoli na szybki zwrot kosztów zakupu.


w pobliżu

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Bulgaria Street

Burgas

"Sławko" Sławomir Powroźnik