WWW: https://elwirahair.pl/
Dodano: 2021-06-25
Telefon: +48 506 346 983
Miejscowość: Warszawa
Adres: Królewska 2
Kod pocztowy: 00-065

Źródła:
https://elwirahair.pl/


Autor: Lidia Lis

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Przedłużanie włosów Warszawa


W ostatnim czasie zabieg przedłużania włosów cieszy się coraz większą popularnością. Kluczowe jest jednak to, aby wybrać odpowiedni salon fryzjerski, w którym pracują doświadczone i utalentowane osoby. To istotne, ponieważ nieodpowiednia metoda przedłużania czy też dobór słabej jakości doczepianych włosów może wręcz oszpecić klientkę oraz wpłynąć na jej pewność siebie i komfort życia. Lepiej postawić na sprawdzony salon, które jest chętnie polecany przez innych i mieć pewność, że uzyskany efekt będzie w pełni zadowalający oraz, co najważniejsze, naturalny. 

Koszt takiej usługi jest dosyć wysoki i sięga nawet kilku tysięcy złotych (wszystko zależy od długości i jakości doczepianych włosów). Właśnie dlatego wiele osób szuka tańszych alternatyw i poddaje się niebezpiecznym zabiegom, które jedynie szkodzą naturalnym kosmykom. W przypadku profesjonalnego salonu klientki zawsze mogą liczyć na doradztwo w kwestii doboru metody przedłużania czy rodzaju włosów (rosyjskich, słowiańskich lub dziewiczych), a także późniejszej pielęgnacji włosów doczepianych. 

Przedłużanie włosów w Warszawie - jaki salon wybrać?

Największą popularnością cieszy się salon działający pod nazwą ELWIRA HAIR, gdzie pracują sami profesjonaliści. Właściciel marki stawia oczywiście na stały rozwój poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, aby zagwarantować klientkom obsługę na najwyższym poziomie oraz w pełni zadowalające efekty na włosach. Na prowadzonej stronie online udostępniono szczegółowe informacje na temat doświadczenia i kwalifikacji właścicielki warszawskiego salonu. Klientki mogą także zapoznać się z licznymi zdjęciami prezentującymi metamorfozę obsłużonych do tej pory kobiet. Dodatkowo, firma udostępnia opinie zadowolonych klientek oraz porady dotyczące właściwej pielęgnacji przedłużanych kosmetyków.

Wśród metod stosowanych w salonie można wymienić takie jak:

  • microrings z silikonem (wykonywana "na zimno"),
  • tape on (kanapkowa),
  • tulejkowa (przeznaczona do osób posiadających grube włosy),
  • keratynowa (najbardziej popularna).


w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa