WWW: https://buildtech.pl
Dodano: 2021-06-24
Telefon: 508 041 042
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Gen. Stanisława Maczka 41
Kod pocztowy: 43-300

Źródła:
https://buildtech.pl/oferta/hydroizolacje-dachow-plaskich/


Autor: Nina Baran

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!dachy zielone Build Tech - Uszczelnianie dachów płaskich


Chcąc postawić na niestandardowe, a jednocześnie przyjazne środowisku wykończenie domu, warto wybrać innowację możliwą do zastosowania na dachu. Pomoc w tym proponuje firma, która ogłasza się na stronie internetowej buildtech.pl. To realizator specjalizujący się w nowoczesnej formie aranżacji przestrzeni, jaką są zielone dachy. To coraz chętniej wybierane zarówno przez klientów prywatnych, jak i biznesowych rozwiązanie, które nie tylko świetnie się prezentuje, ale również pozwala osiągnąć inne korzyści. 

Idea zielonych dachów to opcja polecana przede wszystkim osobom, którym zależy na trwałej, a jednocześnie łatwej w utrzymaniu formie wizualnej, która podniesie poziom estetyki danego biznesu. Z powodzeniem mogą z niej skorzystać restauratorzy, właściciele kawiarni, kwiaciarni czy innych punktów usługowych związanych z dekoracją wnętrz, czy też florystyką. Jest to również rekomendowana forma poprawy wyglądu dla wielu biur czy nawet magazynów lub fabryk. Utrzymany w kolorze soczystej, świeżej zieleni dach z pewnością może być doskonałą, łatwo wpadającą w oko wizytówką biznesu, przyciągającą klientów.

Wiele osób zainteresowanych powyższą ofertą pyta, jak wygląda kwestia nawadniania nasadzeń. Oczywiście, realizator zadbał, by dostarczanie wody dla roślin nie odbijało się w negatywny sposób na stanie nawierzchni dachu. Przed montażem płyt, na których będą rosły elementy zielone, przeprowadza się kompleksowe uszczelnianie dachów płaskich, skośnych czy też mansardowych w taki sposób, że pokrycie będzie w pełni bezpieczne. Realizator zapewnia, że z pewnością nie dojdzie do przedostania się wilgoci do więźby dachowej czy stropu. Nie ma więc obawy, że wspomniane elementy konstrukcji domu ulegną zniszczeniu, a tym samym dojdzie do zmniejszenia wytrzymałości całej konstrukcji, czy nawet jej zawalenia, co będzie generować wysokie koszty naprawcze. Zastosowana technologia ilolująca pozwala jednocześnie na swobodną cyrkulację powietrza, chroniącą przed namnażaniem się szkodliwych grzybów czy powstawania pleśni.w pobliżu

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Katowice

SiApre

Dąbrowa Górnicza

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

Stary Broniszew