WWW: https://www.zniczekowalczyk.com/
Dodano: 2021-06-21
Telefon: 601500886
Miejscowość: Tarnów
Adres: Dojazd 14a
Kod pocztowy: 33-100

Źródła:
https://www.zniczekowalczyk.com/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Producent zniczy - Znicze Kowalczyk


Masy parafinowe, tuby czy wkłady do zniczy, to tylko niewielki fragment tego, co oferuje hurtowania z Tarnowa. Pokaźną część asortymentu firmy stanowią wysokiej jakości materiały do tworzenia świec i lampionów nagrobnych. Ta oferta kierowana jest do odbiorców hurtowych. Jednak byłaby ona niepełna, gdyby zabrakło w niej propozycji dla klientów indywidualnych. Tacy kontrahenci mogą kupić świece nagrobne całoroczne i okolicznościowe, np. obudowy zniczowe z kurczakami, barankami czy choinkami.

Rekomendowany producent zniczy z Tarnowa proponuje swoim klientom produkty tradycyjne i elektryczne. Wszystkie wzory wyrobów dostępne są na stronie firmy wraz z ich opisem i zdjęciami. Nie ma podanych cen. W dużej mierze zależą one od wielkości zamówienia.

Artykuły do wytwarzania zniczy są pakowane w ekonomiczne pudełka, np. po 300 sztuk i wysyłane do kontrahentów z całej Polski. Aby nawiązać stałą współpracę z rekomendowaną hurtownią, wystarczy zadzwonić lub wysłać zapytanie ofertowe.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Kowalczyk kieruje swoją bogatą ofertę m.in. do:

  • sklepów wielobranżowych,
  • domów pogrzebowych,
  • kwiaciarni,
  • hurtowni,
  •  innych producentów zniczy.

Pracownicy sklepu dla każdego klienta przygotują odpowiedni model biznesowy, uwzględniający na przykład miesięczną wielkość zamówienia czy preferencje cenowe.

Wśród gotowych zniczy znajdują się produkty szklane, tworzywowe, a także ceramiczne. Niezależnie od wybranego materiału są to wyroby trwałe – odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Ważny jest też ich bardzo długi czas palenia. Oferta obejmuje również akcesoria dodatkowe, takie jak zapalniczki, wiatrochrony oraz podstawki do świec nagrobnych. W sprzedaży nie mogło zabraknąć ozdobnych wazoników czy stroików, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Podobnie jest z wyrobami okolicznościowymi, np. drewnianymi szopkami. Figurki są odlewane z gipsu. Wszystkie detale malowane są ręcznie. Warto też zwrócić uwagę na inne dekoracje wykonane z żywicy czy podstawki w formie aniołków – popularne są cherubinki z książką czy te zamyślone.


w pobliżu

Monitoring & IT

Kraków

PPHU "BU-MOR"

Oświęcim

Qubaglass

Rabka-Zdrój