WWW: https://uzkmidas.pl
Dodano: 2021-06-16
Telefon: 783986995
Miejscowość: Kielce
Adres: Miła 4
Kod pocztowy: 25-612

Źródła:
https://uzkmidas.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Podatek_dochodowy_od_os%C3%B3b_fizycznych

Autor: Nina Baran

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Midas s.c. Usługi Zarządcze i Konsultingowe | Roczne rozliczenie podatku dochodowego


Wiele rodzin w Polsce, aby podreperować domowy budżet lub też zebrać fundusze na zakup mieszkania albo rozpoczęcie budowy domu, decyduje się na rozłąkę, gdzie jedno z małżonków wyjeżdża do pracy za granicę. Najczęściej jest to mąż, natomiast żona zostaje w kraju, gdzie zajmuje się opieką nad dziećmi oraz własną pracą zawodową. 

Takie sytuacje są trudne zarówno pod kątem psychologicznym, kiedy rodzina zostaje rozdzielona, jak i organizacyjnym. Małżonkowie muszą poradzić sobie nie tylko z tęsknotą, ale także z kłopotami, jakie niesie ze sobą codzienne życie. Problemy pojawiają się chociażby przy próbie wspólnego rozliczenia podatkowego. Dochód uzyskany przez męża za granicą jest poświadczony przez jego pracodawcę dokumentem w języku obcym. Aby móc przedstawić go w biurze rachunkowym, należy najpierw zadbać o jego translację, co pociąga za sobą konieczność znalezienia tłumacza przysięgłego w najbliższej okolicy oraz opłacenie tego typu usługi. 

Pobieranie rozmaitych zasiłków, zarówno w Polsce, jak i za granicą, również nie ułatwia przeprowadzenia rozliczenia. Warto pamiętać, że jakiekolwiek nieprawidłowości mogą skutkować wezwaniem do złożenia korekty oświadczenia lub też przedstawienia w urzędzie skarbowym dokumentów poświadczających wprowadzone do PIT-u informacje. Wydłuża to czas uzyskania zwrotu podatku oraz powoduje sporo stresu.

Mniej problematyczną opcją jest skorzystanie z usługi odpowiedniego biura, którego pracownicy specjalizują się w sprawach podatkowych, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Szybkie i bezbłędne roczne rozliczenie podatku dochodowego to domena Midas s.c. Usługi Zarządcze i Konsultingowe. Firma działa jako serwis online, proponujący szeroki zakres świadczeń dla osób pracujących poza granicami Polski. 

Wsparcie, jakie proponuje wspomniany realizator, to wygodna i szybka pomoc, z której można skorzystać, nie wychodząc z własnego domu, gdyż kontakt nawiązuje się poprzez telefon oraz e-mail. Poczta elektroniczna to także preferowany przez pracowników sposób na przesyłanie dokumentów oraz danych niezbędnych do przeprowadzenia rozliczenia.w pobliżu

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga

Końskie

PRD Fire Solutions

Skarżysko-Kamienna

techpro.pl

Kielce