WWW: https://pickavoice.com
Dodano: 2021-06-03
Telefon: 509 993 164
Miejscowość: Warszawa
Adres: Al. Niepodległości 161
Kod pocztowy: 02-555

Źródła:
https://pickavoice.com/


Autor: Lidia Lis

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Studio lektorskie - Baza lektorów Pick a Voice


Choć wizualizacja produktu w reklamie ma duże znaczenie, warto również poświęcić czas oraz środki na efektowne dopasowanie dźwięku. Aby stworzyć spot, który dociera zarówno do osób preferujących odbiór wizualny, jak i audio, należy skutecznie połączyć oba wspomniane elementy w jedną, spójną artystycznie całość. Tylko w ten sposób można mieć pewność, że reklama dotrze do jak największej liczby odbiorców, a tym samym będzie skuteczna.

Chcąc nagrać film promujący daną firmę, trzeba kierować się podobną zasadą, dodatkowo jeszcze zwracając uwagę na długość całego przekazu. Filmik promocyjny trwa dłużej, niż reklama telewizyjna. To gratka dla zlecającego i producenta, gdyż jest to szansa, by w danym czasie móc przedstawić o wiele więcej informacji. Nie warto stawiać jednak na przekaz przedstawiony za pomocą plansz z napisami. Nawet z najpiękniejszą muzyką w tle nie będzie on miał takiej siły przebicia, jak spot z głosem lektora. 

Warto sobie uświadomić, że przekaz reklamowy powinien być prosty i nie zmuszać odbiorcy do dużego wysiłku intelektualnego. Z pewnością słuchanie treści o działalności danej firmy oraz jednoczesne podziwianie jej największych atutów w postaci sprzętu, bogatego zaplecza technologicznego czy też atrakcyjnej lokalizacji, lepiej się sprawdzi, niż zmuszanie odbiorcy do czytania jałowego, pozbawionego ekspresji lektora tekstu na nieruchomym tle.

Zapotrzebowanie na usługi w zakresie przygotowania profesjonalnej reklamy dostrzegają pracownicy serwisu pickavoice.com. Zapraszają do zapoznania się z ich ofertą, dzięki której można:

  • zamówić lektora - profesjonalistę, który przeczyta przygotowane do umieszczenia w reklamie teksty,
  • wynająć w pełni wyposażone studio lektorskie, dzięki czemu ma się pewność, że jakość nagrania będzie na najwyższym poziomie,
  • otrzymać natychmiastową wycenę usługi, więc koszty zamówienia lektora lub też cena za inne proponowane świadczenia jest znana klientowi.

Realizator zaprasza do kontaktu (osobistego, za pośrednictwem e-maila lub telefonicznego) w celu przedstawienia swoich potrzeb.w pobliżu

Beauty-Art

Warszawa

Advantis

Warszawa

Centrum Medyczne MEDGEN

Warszawa