WWW: https://www.klinikamarkowicz.pl/
Dodano: 2021-05-14
Telefon: 605-270-081
Miejscowość: Zabrze
Adres: Wolności 124A
Kod pocztowy: 41-800

Źródła:
https://www.klinikamarkowicz.pl/laseroterapia/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Laserowe usuwanie blizn Katowice


W gabinecie medycyny estetycznej każda osoba może zadbać o swój wygląd oraz samopoczucie. Oferowane tu zabiegi poprawiają kondycję skóry, pozbywają się wielu niedoskonałości. Świadczone są usługi z zakresu dermatologii i kosmetologii. Pracujący w Klinice Markowicz specjaliści mają duże doświadczenie, pomagają pacjentom z różnymi problemami. Można tu zdiagnozować i pozbyć się chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci. Ze wsparcia dermatologa mogą skorzystać osoby z łojotokowym zapaleniem skóry, nadmiernym wypadaniem włosów, świądem, znamionami barwnikowymi. Dużą popularnością cieszą się także zabiegi kosmetologiczne, które doskonale pielęgnują cerę, poprawiają jej kondycję, działają odżywczo i nawilżająco. Poprzedzone są diagnozą skóry, dzięki czemu specjalista można ocenić jej strukturę, stopień nawilżenia, wielkość porów. Pacjenci często korzystają z zabiegów z użyciem fal radiowych, mezoterapii igłowej, mikrodermabrazji, a także peelingu kawitacyjnego. 

Dużym zainteresowaniem wśród pacjentów z Katowic cieszy się laserowe usuwanie blizn oraz innych niedoskonałości. Technika ta daje szybkie i trwałe efekty. Urządzenie emituje światło o wysokiej energii, które pobudza skórę do regeneracji, stymuluje produkcję kolagenu, wymusza naturalny proces gojenia. Skutkuje to likwidacją wielu skórnych zmian. Laser wygładza blizny, pozbywa się rozszerzonych porów, zmarszczek oraz bruzd. Można go także wykorzystać w celu usunięcia niechcianego tatuażu, makijażu permanentnego oraz nieestetycznych przebarwień. Urządzenie przyczynia się do odmłodzenia skóry.

Osoby, które są na diecie, mogą skorzystać z zabiegu wyszczuplającego, jakim jest endermologia. Metoda ta wspomaga walkę z nadmiernymi kilogramami, cellulitem oraz rozstępami. W poradni przyjmuje także dietetyk, który układa jadłospisy indywidualnie do potrzeb każdej osoby. Przeprowadza dokładny wywiad medyczny i żywieniowy, analizuje skład ciała. Dzięki temu może ułożyć odpowiednie menu. Wsparcie specjalisty jest istotne w przypadku osób, które zmagają się z nadwagą, cierpią na różnorodne schorzenia oraz zaburzenia odżywiania.w pobliżu

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Katowice

SiApre

Dąbrowa Górnicza

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

Stary Broniszew