WWW: https://www.klinikamarkowicz.pl/
Dodano: 2021-05-09
Telefon: 605-270-081
Miejscowość: Zabrze
Adres: Wolności 124A
Kod pocztowy: 41-800

Źródła:
https://www.klinikamarkowicz.pl/service/dermatolog/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Dobry dermatolog Zabrze


Osoby, które potrzebują pomocy specjalistów zajmujących się medycyną estetyczną oraz dermatologią, mogą skorzystać z oferty dostępnej na stronie internetowej klinikamarkowicz.pl. W doskonale wyposażonym gabinecie można pozbyć się wielu defektów urody, spłycić zmarszczki, usunąć przebarwienia, spowolnić proces starzenia się skóry. Wykonywane są tu różnorodne zabiegi, a zastosowanie nowoczesnych metod umożliwia osiągnięcie pożądanych efektów. W klinice w Zabrzu przyjmuje dobry dermatolog, który zajmuje się profesjonalną diagnozą chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci. Dzięki właściwemu rozpoznaniu problemu jest w stanie skutecznie pozbyć się niedoskonałości.

Z oferty mogą skorzystać pacjenci zmagający się z alergiami, pokrzywką oraz świądem. W poradni dermatologicznej przyjmowane są zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Specjalista dysponuje nowoczesnym laserem, który ma wszechstronne zastosowanie. Można go wykorzystać do pozbycia się blizn, znamion i brodawek. Urządzenie emitujące światło o wysokiej energii jest stosowane także do zamykania naczynek, usuwania teleangiektazji i pajączków skórnych. Dzięki niemu możliwe jest zlikwidowanie wielu problemów natury estetycznej oraz medycznej. Zabieg jest bezpieczny oraz komfortowy dla pacjentów. 

Specjalista zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób skóry, włosów i paznokci. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu jest w stanie pomóc osobom z różnymi nieprawidłowościami. Odpowiednie metody łagodzą objawy przewlekłych chorób skóry, takich jak trądzik, egzema, łuszczyca, AZS. Właściwe leczenie jest bardzo skuteczne w przypadku wystąpienia nieestetycznych zmian. W klinice można skorzystać również z zabiegów kosmetycznych, które są zawsze dobrane do potrzeb każdej osoby. Przyjmuje tu także dietetyk, który pomaga pacjentom zmienić złe nawyki żywieniowe. Dokładny wywiad medyczny, analiza składu ciała, interpretacja wyników krwi sprawiają, że możliwe jest ułożenie doskonale skomponowanego jadłospisu, który jest zdrowy i bezpieczny, zaspokaja zapotrzebowanie organizmu na witaminy i minerały. w pobliżu

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Katowice

SiApre

Dąbrowa Górnicza

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA

Stary Broniszew