WWW: https://www.proqres.eu/
Dodano: 2021-05-04
Telefon: 535 880 241
Miejscowość: Łódź
Adres: Aleja T. Kościuszki 23/25/5A
Kod pocztowy: 90-418

Źródła:
https://www.proqres.eu/oferta
https://pl.wikipedia.org/wiki/Outsourcing

Autor: Lidia Lis

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Outsourcing produkcji - https://www.proqres.eu/


Korzystanie z usług firmy pośredniczącej w poszukiwaniu zatrudnienia jest dziś bardzo często praktykowane przez wielu pracodawców jako szybki i niegenerujący wysokich kosztów sposób na uzupełnienie kadry pracowniczej lub zwiększenie dziennego przerobu w okresie dużej zapotrzebowalności na dany produkt. Jest to również atrakcyjna opcja nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla osób podpisujących umowy z tego typu placówkami, szczególnie studentów. Mogą oni znaleźć zatrudnienie w prostych, nie wymagających specjalnej wiedzy i umiejętności zawodach i dopasować grafik do swoich zajęć na uczelni. 

Z usług wspomnianych realizatorów chętnie korzystają także obcokrajowcy, zwłaszcza Ukraińcy. Ta największa obecnie mniejszość narodowa w Polsce stale się rozrasta, poszukując zatrudnienia w sektorach produkcji lub prostych pracach wykończeniowych. Wsparcie, na jakie osoby tej narodowości mogą liczyć, to pomoc przy pozyskiwaniu potencjalnego pracodawcy, który jest w stanie zaproponować zakres pracy zgodny z umiejętnościami i preferencjami osobnika z Ukrainy. Outsourcing produkcji pracownika obcokrajowca często nie wymaga od niego nawet doskonałej znajomości języka polskiego. Wszystkie informacje dotyczące zakresu czynności można przekazać za pomocą systemu znaków i przykładów. Zresztą, przy obecnej dobie i rozwoju cyfryzacji, nie ma problemu z komunikacją międzynarodową, bo można wykorzystać tak ogólnodostępne i proste w użyciu narzędzie, jak wirtualne słowniki czy tłumacze online. 

Obcokrajowcy oraz studenci, którzy zamieszkują Łódź lub okolice tego miasta, mogą zapisać się jako pracownicy firmy pośredniczącej w znalezieniu pracy, która ogłasza się na stronie internetowej proqres.eu. Wspomniany realizator działa również w innych polskich miastach. Zakres realizowanych przez jego kadrę czynności to nie tylko wsparcie dla osób poszukujących pracy oraz pracowników. To także inne, przydatne na rynku realizacje. Warto się zapoznać z dostępnymi możliwościami, wchodząc na podany wcześniej link lub kontaktując się osobiście z biurem obsługującym klientów.


w pobliżu

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

Łódź

PodoNails Podologia i Stylizacja Usługi Mobilne

Łódź

ANIFLEX GŁOWACKA WOJTASZEK SPÓŁKA JAWNA

Tomaszów Mazowiecki