WWW: https://www.weddingstudiodrsl.pl
Dodano: 2019-07-20
Telefon: 601223850
Miejscowość: Katowice
Adres: Johna Baildona 14
Kod pocztowy: 40-115

Źródła:
https://www.weddingstudiodrsl.pl/realizacje-video-sluby


Autor: Miłosz Krupa

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Teledysk ślubny Katowice


Na teledysk ślubny decyduje się coraz więcej par planujących wstąpienie w związek małżeński. Jako skrót wydarzeń przedstawia on kluczowe momenty takie jak przygotowania do ceremonii, ślub oraz wesołą zabawę na sali weselnej. Oglądanie umila muzyka idealnie dopasowana do widzianego obrazu. Piosenka w tle może być zarówno nastrojowa, jak i radosna.

Teledysk ślubny z chęcią przygotuje katowicka firma Wedding Studio DRSL. Można jej zlecić wideofilmowanie na weselu. Z całego filmu wybierze ona najciekawsze fragmenty po to, aby zlepić je w jedną spójną całość. Mimo tego, iż teledysk trwa zaledwie kilka minut, to jednak ukazuje on wszystkie najważniejsze momenty. Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie go do krótkiego zaprezentowania przebiegu uroczystości wraz z zabawą weselną osobom, które nie były obecne na imprezie, np. koleżankom oraz kolegom z pracy. Naturalnie będzie on stanowił wspaniałą pamiątkę, do której miło będzie wracać za kilka, kilkanaście, czy nawet kilkadziesiąt lat po złożeniu przysięgi małżeńskiej.

Przyszłe Pary Młode, które lubią mieć wszystko pod kontrolą i z góry zaplanowane, zastanawiające się nad drobnym upominkiem (w formie sympatycznej pamiątki ze ślubnej uroczystości), mogą zdecydować się na zamówienie teledysku. Dobrym pomysłem będzie wręczenie płyt z krótkim filmem z podkładem muzycznym rodzicom, którzy w wielkim dniu wspierali swoje dzieci rozpoczynające nowy etap w swoim życiu.

Firma z Katowic podczas filmowania wykorzystuje drona. Obraz z lotu ptaka fantastycznie prezentuje się nie tylko na teledysku, ale także na filmie z wesela. Urządzenie te pozwala na sfilmowanie z góry np. Pary Młodej wychodzącej z kościoła po zakończeniu ceremonii, jak również okolicy w pobliżu miejsca, w którym odbywa się weselne przyjęcie.

Osoby, które chciałyby zobaczyć na własne oczy, jak prezentują się gotowe teledyski przygotowane przez powyższą firmę, mogą udać się na jej stronę internetową. Tam zapoznają się one z całą jej ofertą oraz z cennikiem, a także znajdą dane do kontaktu.w pobliżu