WWW: https://zdonka.pl/
Dodano: 2019-07-15
Telefon: 500230124
Miejscowość: Kielce
Adres: Stefana Żeromskiego 15
Kod pocztowy: 25-369

Źródła:
https://zdonka.pl/makijaz-permanentny/

Wystaw Komentarz

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Makijaż permanentny oczu Kielce


Makijaż jest domeną każdej kobiety. Wyjście z domu bez makijażu jest dla wielu z nich rzeczą wręcz niemożliwą. Malują się panie o różnej karnacji skóry, różnym kolorze włosów i panie w każdym wieku. Już w starożytności kobiety przyciemniały kontur oczu i malowały usta. Trzeba jednak też jasno powiedzieć, że nic tak nie szpeci kobiety, jak źle zrobiony makijaż. W ostatnim czasie panie coraz chętniej decydują się na makijaż permanentny oczu i ust. W Kielcach warto odwiedzić profesjonalny gabinet kosmetyczny Zdonka Permanent Ekspert. Jego właścicielką jest doskonała linergistka, która od wielu lat upiększa panie, wykonując perfekcyjny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Potrafi ona jak nikt inny doradzić paniom odpowiedni makijaż, który będzie dopasowany do ich:

  • urody
  • karnacji
  • wieku.

Po prostu będzie to makijaż idealny, będący doskonałą ozdobą. Czas trwania takiego zbiegu to około 2 godziny.

Paniom o jasnej karnacji zaleca się makijaż delikatny, który podkreśli ich urodę. Najlepszy dla nich będzie makijaż permanentny typu ombre bądź makijaż robiony metodą pudrowego cienia, czyli metodą piórkową. Kobiety zaś, które mają włosy ciemne i ciemniejszą karnację skóry, śmiało mogą wybrać makijaż mocniejszy.

Efekt zabiegu utrzymuje się do około dwóch lat, ale jest zależny od obszaru skóry, np. efekt makijażu utrzymuje się dłużej na powiekach niż na brwiach. Krócej też utrzymuje się efekt na cerze tłustej, z której szybciej znika pigment.

O skórę po zabiegu makijażu permanentnego trzeba dbać. W znaczny sposób przyczyni się to do dłuższego utrzymania się make-upu.

Chcąc dłużej cieszyć się ładnym makijażem, trzeba ściśle przestrzegać zaleceń po zabiegu. Przez okres około miesiąca od zabiegu, m.in.:

  1. Nie należy eksponować twarzy na słońcu.
  2. Nie wolno korzystać ze SPA, sauny i solarium.
  3. Nie powinno kąpać się w basenie.
  4. Zabrania się tarcia skóry i zdrapywania strupków.

Ważne jest także, aby nie nakładać przez pewien czas makijażu w miejscach pigmentowania. Trzeba też zachować szczególną higienę, aby uniknąć zakażenia skóry.w pobliżu