Rekordy

Rekordy klubu na dzień 07.11.2017r

Mężczyźni

Konkurencja

 

Wynik

 

Nazwisko i imię

 

Rok Ur.

 

Data i miejsce
uzyskania wyniku

 

100 m
10.63s Kabaciński Jacek
1995
24.05.2014 Sosnowiec
150 m
15.95s Cichecki Mateusz
1990
01.05.2014 Sosnowiec
200 m
21.37s Cichecki Mateusz
1990
22.07.2014 Sosnowiec
300 m
33.87s Cichecki Mateusz
1990
01.05.2014 Sosnowiec
400 m
48.40s Chacuś Paweł
1971
28.07.1989 Kielce
500 m
1.04.41s Faerber Marcin
1986
07.05.2006 Sosnowiec
600 m
1.20.42s Ociepka Jakub
1988
26.06.2010 Bielsko-Biała
800 m
1.50.25s Gurtkiewicz Łukasz
1993
08.06.2013 Bydgoszcz
1000 m
2.24.38s Gurtkiewicz Łukasz
1993
27.04.2013 Sosnowiec
1500 m
3.44.78s Żebrowski Dawid
1991
6.06.2012 Sosnowiec
2000 m
5.22.68s Pasek Damian
1985
01.05.2009 Sosnowiec
3000 m
8.15.40s Żebrowski Dawid
1991
25.08.2012 Częstochowa
5000 m
14.20.25s Żebrowski Dawid
1991
02.09.2012 Radom
10000 m
31.02.46s Żebrowski Dawid
1991
27.04.2013 Sosnowiec
chód 5000m
25.31.26s Przeliorz Bartosz
1981
14.06.1998 Zabrze
chód 10000m
47.25 min Przeliorz Bartosz
1981
02.05.2000 Tarnobrzeg
4 x 100 m
42.13s Kubański Rafał
Brzeziński Marek
Kabaciński Jacek
Adamczyk Krzysztof
1995
1995
1995
1995
06.10.2012
Sosnowiec
4 x 400 m
3.20.76s Stanek Bartosz
Totoś Filip
Faerber Marcin
Domański Grzegorz
1987
1989
1986
1987
27.05.2006
Biała Podlaska
110 ppł 91/9,14cm
15.15s Bednarz Paweł
1996
21.09.2013 Częstochowa
110 ppł 100 cm
14.8s Kołodziejczyk Andrzej
1947
12.05.1965 Bytom
110 ppł 106 cm
14.17s Włodarczyk Michał
1994
23.07.2017 Białystok
400 ppł 84 cm
54.76s Domański Grzegorz
1987
05.06.2004 Bielsko-Biała
400 ppł 91 cm
51.67s Młynarczyk Marcin
1993
30.06.2013 Bydgoszcz
2000m przesz.
5.36.84s Żebrowski Dawid
1991
13.05.2012 Częstochowa
3000m przesz.
8.32.76s Żebrowski Dawid
1991
15.06.2012 Bielsko-Biała
Półmaraton
1.10.57 Kosiński Robert
1987
20.04.2008 Dąbrowa G.
Wzwyż
218 cm Struzik Radosław
1984
09.08.2003 Szczecin
Tyczka
3.30 m
3.30 m
Szeliga Zenon
Gąstalik Krzysztof
1944
1950
02.10.1962 Sosnowiec
01.10.1966 Chorzów
W dal
7.84 m Tomasiak Krzysztof
1990
13.06.2015 Kraków
Trójskok
15.91 m Parlicki Mateusz
1984
17.05.2003 Chorzów
Kula  (5 kg )
23.23 m Brzozowski Krzysztof
1993
22.08.2010 Singapur
Kula ( 6 kg )
21.78m Brzozowski Krzysztof
1993
11.07.2012 Barcelona
Kula ( 7.26 kg ) 19.57 m Brzozowski Krzysztof
1993
24.06.2015 Katowice
Dysk ( 1,5 kg )
59.01 m Mazur Szymon
1998
31.05.2015 Bielsko-Biała
Dysk ( 1,75 kg )
58.53 m Roch Bartosz
1990
07.06.2009 Bielsko-Biała
Dysk ( 2 kg )
52.10 m Mazur Szymon
1998
13.05.2017 Kielce
Oszczep ( 700g )
65.68 m Smętek Michał
1985
08.06.2002 Bielsko-Biała
Oszczep ( 800g )
62.15 m Smętek Michał
1985
31.05.2003 Chorzów
Młot ( 5 kg )
68.69 m Piotrowski Mateusz
1993
12.09.2010 Chorzów
Młot ( 6 kg )
64.05m Piotrowski Mateusz
1993
14.06.2012 Sosnowiec
Młot ( 7,26 kg )
57.00m Piotrowski Mateusz
1993
3.05.2012 Sosnowiec
8 – bój
4102 pkt Musiał Michał
1996
5-6.10.2013 Sosnowiec
10 – bój
5682 pkt Parlicki Mateusz
1984
27/28.09.2003 Bielsko-Biała

Młodzicy do lat 15

Konkurencja

 

Wynik

 

Nazwisko i imię

 

Rok
Ur.

 

Data i miejsce
uzyskania wyniku

 

60 m
7.1s Doroniewicz Michał
1976
1991 Sosnowiec
100 m
11.18s Sikorski Jakub
2001
24.09.2016 Słubice
200 m
23.47s Poczęty Jakub
1998
21.09.2013 Częstochowa
300 m
37.53s Poczęty Jakub
1998
29.09.2013 Radom
600 m
1.27.34s Kulik Marcin
1995
26.06.2009 Zamość
1000 m
2.35.0s Witasik Zbigniew
1966
27.09.1981 Katowice
2000 m
5.43.47 Żebrowski Dawid
1991
30.09.2006 Siedlce
4 x 100 m
45.25s Pikul Mateusz
Kasza Artur
Kalinkiewicz Damian
Kułacz Igor
1997
1998
1997
1997
30.09.2012r
Słubice
110 ppł
15.22s Piotrowski Michał
1983
10.06.1998 Zabrze
200 ppł
29.1s Siewniak Radosław
1978
25.09.1993 Bielsko-Biała
300 ppł
42.20s Marczuk Szymon
1995
13.06.2010 Częstochowa
Wzwyż
193 cm Struzik Radosław
1984
02.10.1999 Sosnowiec
Tyczka
3.10 m Gąstalik Krzysztof
1950
06.10.1965 Sosnowiec
W dal
6.73 m Doroniewicz Michał
1976
05.10.1991 Bielsko-Biała
Trójskok
12.94 m Gądek Włodzimierz
1947
26.10.1963 Sosnowiec
Kula ( 4 kg )
19.56 m Brzozowski Krzysztof
1993
15.06.2008 Warszawa
Kula ( 5 kg )
17.98 m Brzozowski Krzysztof
1993
21.06.2008 Częstochowa
Dysk ( 1 kg )
56.83 m Brzozowski Krzysztof
1993
21.09.2008 Słupsk
Oszczep ( 600g )
53.37 m Smętek Michał
1985
30.09.2000 Poznań
Palantówka
83.25 m Jaworski Zbigniew
1946
20.06.1960 Katowice
Młot ( 4 kg )
63.95 m Piotrowski Mateusz
1993
14.09.2008 Sosnowiec
Młot ( 5 kg )
52.88 m Piotrowski Mateusz
1993
01.05.2008 Sosnowiec
6-bój
2972pkt Kasza Artur
1998
5-6.10.2013 Sosnowiec

Kobiety

Konkurencja
Wynik
Nazwisko i imię
Rok
Ur. 
Data i miejsce
uzyskania wyniku
60 m
7.58s Ziętara Adrianna
1991
22.02.2014 Sopot
100 m
11.86s Ziętara Adrianna
1991
29.05.2013 Katowice
150 m
18.15s Ziętara Adrianna
1991
01.05.2014 Sosnowiec
200 m
24.24s Mania Alicja
1957
01.06.1975 Sofia (Bułgaria)
300 m
38.97s Korzuch Julia
1995
02.09.2017 Sosnowiec
400 m
55.20s Korzuch Julia
1995
28.07.2017 Częstochowa
500 m
1.14.50s Korzuch Julia
1995
01.05.2016 Sosnowiec
600 m
1.30.63s Puschhaus Martyna
1993
11.07.2015 Sosnowiec
800 m
2.04.33s Michalak Sandra
1987
07.07.2012 Białogard
1000 m
2.42.37s Michalak Sandra
1987
20.09.2011 Warszawa
1500 m
4.14.28s Michalak Sandra
1987
5.08.2011 Sopot
2000 m
6.00.40s Nęcka Urszula
1984
03.05.2012 Sosnowiec
1500 m przesz.
4.42.49s Nęcka Urszula
1984
08.05.2004 Częstochowa
2000 m przesz.
6.26.56s Michalak Sandra
1987
16.07.2011 Sosnowiec
3000 m przesz.
9.56.43s Nęcka Urszula
1984
13.08.2011 Bydgoszcz
3000 m
9.09.81s Michalak Sandra
1987
3.06.2011 Bydgoszcz
5000 m
15.54.79s Mierzejewska Agnieszka
1985
01.06.2013 Manchester
10000 m
33.00.44s Mierzejewska Agnieszka
1985
11.06.2016 Leiden (Holandia)
Maraton
2.30.55s Mierzejewska Agnieszka
1985
19.04.2015 Łódź
4 x 100 m
46.89s Kacperek Joanna
Minda Dominika
Całka Malwina
Frączek Ewelina
1986
1986
1986
1985
26.06.2004
Białystok
4 x 400 m
3.55.31s Michalak Sandra
Błaszczak Jowita
Madejczyk Angelika
Nęcka Urszula
1987
1995
1991
1984
10.09.2011
Kraków
100ppł 76/8,50
14.38s
Kacperek Joanna
1986
23.07.2003 Gdańsk
100ppł 84/8,50
14.31s Kacperek Joanna
1986
06.07.2005 Bydgoszcz
400 ppł
58.87s Korzuch Julia
1995
31.07.2016 Jelenia Góra
Wzwyż
160 cm Setla Teresa
1988
28.04.2007 Chorzów
W dal
6.15m Ziętara Adrianna
1991
31.05.2014 Sosnowiec
Trójskok
12.94m Żebrowska Karolina 1990
3.07.2011 Gdańsk
Kula (3kg)
15.81m Kijanka Joanna
1995
21.07.2012 Kraków
Kula (4kg)
17.33 m Bronisz Agnieszka
1986
31.05.2008 Biała Podlaska
Dysk
51.34 m Bronisz Agnieszka
1986
06.07.2005 Bydgoszcz
Oszczep
45.77 m Siekierka Magdalena
1990
30.05.2009 Biała Podlaska
Młot (4kg)
62.35m Jelonkiewicz Agata
1992
11.08.2011 Bydgoszcz
7 – bój
4234 pkt Ziętara Adrianna
1991
05/06.10.2013 Sosnowiec

Młodziczki do lat 15

Konkurencja

 

Wynik

 

Nazwisko i imię

 

Rok
Ur.

 

Data i miejsce
uzyskania wyniku

 

60 m
7.7s Wnorowska Wioletta
1965
21.05.1979 Sosnowiec
100 m
12.43s Frączek Ewelina
1985
30.09.2000 Poznań
300 m
41.97s Frączek Ewelina
1985
10.06.1998 Zabrze
600 m
1.33.70s Czapla Adrianna
1999
 27.09.2014 Zielona Góra
1000 m
2.56.63s Nęcka Urszula
1984
25.09.1999 Bydgoszcz
4 x 100 m
50.26s Dubińska Katarzyna
Kacperek Joanna
Całka Malwina
Frączek Ewelina
1985
1986
1986
1985
07.10.2000
Bielsko-Biała
100 ppł
14.93s Kacperek Joanna
1986
30.09.2001 Bielsko-Biała
200 ppł
32.14s Wiśniewska Judyta
1979
14.05.1994 Zabrze
300 ppł
46.41s Rusin Anna
1999
21.06.2014 Bielsko-Biała
Wzwyż
158 cm Szubrycht Michalina
1979
08.10.1994 Kielce
Chód 3000m
19.53.0s Chmielewska Agata
1991
06.05.2006 Częstochowa
W dal
5.48 m Markowska Zuzanna
1992
17.06.2007 Chorzów
Trójskok
10.76 m Cieślik Monika
1989
06.06.2004 Bielsko-Biała
Kula (3 kg)
13.93 m Dusza Paulina
1991
16.09.2006 Częstochowa
Kula (4 kg)
11.62 m Dusza Paulina
1991
09.09.2006 Chorzów
Dysk (1 kg)
35.16 m Dusza Paulina
1991
03.09.2006 Sosnowiec
Dysk (0.75 kg)
39.36 m Dusza Paulina
1991
16.09.2006 Częstochowa
Młot (3 kg)
52.65 m Stala Dagmara
1991
23.09.2006 Sosnowiec
Młot (4 kg)
44.12 m Stala Dagmara
1991
03.09.2006 Sosnowiec
Oszczep
32.25 m Szulc Izabela
1955
14.05.1970 Sosnowiec
Palantówka
52.50 m Adamczyk Małgorzata
1979
10.06.1993 Grudziądz
4 – bój
2061 pkt Kucia Jagoda
1999
27.09.2014 Zielona Góra
7 – bój
2920 pkt Foltyn Katarzyna
1971
11/12.10.1986 Pszczyna

REKORDY HALOWE

MĘŻCZYŹNI

Konkurencja Wynik Nazwisko i imię Rok
Ur.
Data i miejsce
uzyskania wyniku
60m 6.95s Myrta Szymon 1988 3.01.2009 Brzeszcze
200m 22.05s Kabaciński Jacek
1995 13.01.2013 Spała
300m 34.88s Domański Grzegorz 1987 17.01.2007 Spała
400m 49.25s Domański Grzegorz 1987 17.02.2007 Spała
600m 1.21.29s Faerber Marcin 1986 9.02.2008 Spała
800m 1.51.26s Gurtkiewicz Łukasz
1993 17.02.2013 Spała
1000m 2.25.90s Gurtkiewicz Łukasz
1993 15.01.2012 Spała
1500m 3.51.41s Żebrowski Dawid
1991 08.02.2014 Spała
2000m 5.20.47s Żebrowski Dawid
1991 15.01.2012 Spała
3000m 8.24.10s Pasek Damian 1985 28.02.2010 Spała
5000m chód 25.13.02s Przeliorz Bartosz 1981 23.01.1999 Spała
60m ppł 91/9.14 8.51s Bednarz Paweł
1996 19.01.2013 Brzeszcze
60m ppł  100cm 8.50s Piotrowski Michał 1983 30.01.2000 Spała
60m ppł  106cm 8.22s Włodarczyk Michał
1994 20.02.2016 Spała
W dal 7.70m Tomasiak Krzysztof 1990 08.02.2014  Spała
Trójskok 15.65m Parlicki Mateusz 1984 08.02.2003 Spała
Wzwyż 212cm Struzik Radosław 1984 20.01.2001 Warszawa
Kula 5kg 20.53m Mazur Szymon
1998 01.02.2015 Spała
Kula 6kg 21.03m Mazur Szymon 1998 11.02.2017 Toruń
Kula 7.26kg 19.55m Brzozowski Krzysztof 1993 03.02.2015 Toruń

MŁODZICY  DO 15 LAT

Konkurencja Wynik Nazwisko i imię Rok
Ur.
Data i miejsce
uzyskania wyniku
60m 7.39s Kalinowski Mateusz 1986 04.03.2001 Brzeszcze
200m 27.40s Smętek Adam 1982 21.01.1996 Zabrze
300m 40.44s Cieślak Michał 1987 11.01.2002 Spała
600m 1.32.11s Oboz Paweł 1981 13.01.1996 Zabrze
1000m 2.48.50s Oboz Paweł 1981 07.01.1996 Zabrze
60m ppł  91cm 8.61s Piotrowski Michał 1983 16.12.1998 Brzeszcze
W dal 6.30m Brzeziński Marek
1995 22.12.2010 Kielce
Wzwyż 196cm Struzik Radosław 1984 04.12.1999 Brzeszcze
Kula 5 kg 14.64m Grela Arkadiusz
1990 22.01.2005 Brzeszcze

KOBIETY

Konkurencja Wynik Nazwisko i imię Rok
Ur.
Data i miejsce
uzyskania wyniku
60m 7.58s Ziętara Adrianna
1991 22.02.2014 Sopot
200m 25.05s Frączek Ewelina 1985 24.01.85 Spała
300m 41.37s Domańska Justyna 1988 28.01.2005 Spała
400m 57.63s Domańska Justyna 1988 28.01.2006 Spała
600m 1.32.99s Michalak Sandra
1987 19.01.2014 Spała
800m 2.05.36s Michalak Sandra
1987 27.01.2013 Spała
1000m 2.49.49s Nęcka Urszula
1984 25.01.2015 Spała
1500m 4.16.47s Michalak Sandra 1987 17.02.2013 Spała
2000m 6.00.27s Michalak Sandra
1987 14.01.2011 Spała
3000m 9.22.26s Nęcka Urszula
1984 25.02.2012 Spała
60m ppł  76/8.50 9.08s Kacperek Joanna 1986 26.01.2003 Warszawa
60m ppł  84cm 9.01s Kacperek Joanna 1986 29.01.2005 Spała
Wzwyż 155cm Kudas Karolina 1983 07.01.2001 Brzeszcze
W dal 5.94m Ziętara Adrianna 1991 22.02.2014 Sopot
Trójskok 12.96m Żebrowska Karolina 1990 20.02.2011 Spała
Kula  4kg 16.74m Bronisz Agnieszka 1986 28.02.2010 Spała

MŁODZICZKI  DO 15 LAT

Konkurencja Wynik Nazwisko i imię Rok
Ur.
Data i miejsce
uzyskania wyniku
60m 8.05s Frączek Ewelina 1985 15.12.1999 Brzeszcze
200m 28.10s Dworczyk Anna 1980 16.01.1994 Zabrze
300m 43.98s Krauze Aleksandra
2000 25.01.2015 Spała
600m 1.39.85s Korbut Milena
2000 25.01.2015 Spała
1000m 3.10.67s Kapała Patrycja
1997 15.01.2012 Spała
60m ppł  76/8.20 9.47s Krauze Aleksandra
2000 21.02.2015 Brzeszcze
W dal 5.30m Bednarczyk Aneta 1974 1989 Pszczyna
Trójskok 10.68m Cieślik Monika 1989 17.01.2004 Brzeszcze
Wzwyż 145cm Szubrycht Michalina
Kudas Karolina
1979
1983
1994
17.12.1997 Brzeszcze
Kula  3kg 12.71m Dusza Paulina 1991 26.02.2006 Brzeszcze