SP13 z zawodniczkami trenującymi w MOS najlepsza w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt!

W dniu 12.12.2017 r. w SP 13 przy ul. Jedności 7 rozegrano Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt. Wspaniale spisali się wychowankowie MOS w Sosnowcu – dziewczęta z SP 13. Mistrzowską drużynę reprezentowały : Emilia Kopczyńska, Monika Wilk i Maja Nieradzik . W klasyfikacji drużynowej w kategorii dziewcząt SP 13 zajęła bezapelacyjnie 1 miejsce ( na 10 startujących szkół). W ćwierćfinale SP 13 wygrała 3:0 z SP 22, w półfinale SP 13 okazała się lepsza od SP 6 w stosunku 3:0. W finale SP 13 pokonała 3-0 SP nr 18 w Sosnowcu. Dwie najlepsze szkoły (SP 13, SP 22) będą reprezentowały Sosnowiec w Zawodach Rejonowych. Sukces jest tym większy, że dziewczęta osiągnęły mistrzostwo będąc w 4 klasie SP! W sezonie 2016/2017 Szkoła Podstawowa nr 13 okazała się również najlepsza w tenisie stołowym w Sosnowcu (jest to powtórzenie wyniku z zeszłego sezonu)! Opiekunem mistrzowskiej drużyny z SP 13 był trener – mgr Adrian Eliasz. Gratulujemy!